Voopoo - VTHRU Replacement (cserélhető) POD

Sziasztok!

Mivel a minap érkezett meg a messzi világból pár rendelésem, amiben megtalálható a címben említett cserélhető pod. Mivel csak kettőt rendeltem brutális kezdő aggyal​:sleepy:, bizonyosan nem fog sokáig tartani és jelenleg azon agyalok hogy ezeket ki lehet e mosni, érdemes e egyáltalán próbálkozni vele ugyanazon az alapelven, mint az alkoholos áztatós történetben.?:thinking: Nektek mi a meglátásotok erről? Esetleg valaki próbálkozott már ezzel vagy esetleg egy ilyet vagy hasonló fejet szétkapni?:thinking:


:thinking: Előre is köszönöm a segítséget, legyen szép napotok továbbra is! :heart::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Tudomásom szerint nem tisztítható, csak cserélhető. Egykoron ezért is esett ki a “kosárból”. Azóta lehet akadt megoldás rá, én nem tudok róla.

3 kedvelés

Még én sem találtam erre semmilyen megoldást, mondjuk valahol sejthető hogy nincs vagy nem éri meg. Ha már el kell dobni, talán megpróbálom szétszedni és talán valamit ki tudok okoskodni.
Nekem azért fontos ez, mert valami elképesztően jó ízeket ad ez a kis masina.

2 kedvelés

Sok sikert hozzá, hátha össze tudsz barkácsolni valamit. És persze további jó gőzölgetést! :wink:

3 kedvelés

Majd ha jutok valamire azt természetesen feldobom ide. Neked is további jó vapelést!:blush:

3 kedvelés

Sziasztok.

Végre eszembe jutott hogy ez is itt van, csináltam képet milyen részekből áll teljesen szétkapva. A véleményem maga az eszközről hogy hihetetlenül jó ízeket ad és ha valaki olyan fukar mint én​:joy::joy:, vagy csak szimplán várni kell a következő adag podfejre akkor egy kevés ügyességgel szét lehet kapni és kimosni a porlasztót. Majd a következő pácienst óvatosabban szedem már szét, mivel úgy látom csak ragasztva van és ha fellelhető otthon hőlégfúvó, szépen szét lehet szedni és újra összerakni. Szerintetek?

4 kedvelés

Egy próbát mindenképpen megér!!! :wink:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.