Mesh Coil tisztítása

Szervusztok! Még új vagyok itt. Igen ez egy elég érzékeny téma, viszont elgondolkoztam azon, hogy hogyan lehetne spórolni a Sub-ohm tankos patronokon (Gyárilag tekercselt mesh coil). Esetleg valaki próbálta már kitisztítani valahogy, az enyém nem megégve, viszont igencsak kokszosnak tűnik. Remélhetőleg rozsdamentes acél, vagy hasonló rozsdamentes anyagból van, viszont nem merek nekikezdeni a takarításnak. Esetleg valami ötlet?

Ui; mellette RTA-zok is rendesen, viszont ezeknek a “gyári tekercseknek” mégis van valami különlegessége, íz terén leginkább, viszont nincs kedvem 2 hetente újat venni.

Előre is köszönöm szépen a válaszotokat!

1 kedvelés

Annó próbáltam ilyen hosszú piszkával, de letettem róla, semmit se ér ha nem égeted le. Akkor meg oda a vatta.

1 kedvelés

Szia. Zeusz pori bő egy hónapot kibírt nekem igaz csak gyümölcsös aromákkal,pedig volt benne km rendesen.
Volt itt a fórumon próbálkozás “kifőzéssel” de én nem próbálkoznék vele.
Így marad az rta vonal neked is :smiling_face:

2 kedvelés

Pontosan, de igazából mindent vagy semmit. Rontani már nem ronthatok vele igazán, ha úgy vesszük. És igen zeus poriról van szó Z2-es. Most hogy elolvastam, rendeltem egy 5-ös fakkot. Az rta-t is nagyon szeretem, viszont sajnos sokszor van egy nagyon érdekes, egyenesen undorító utóíze, holott SS Alien Clapton coilokat használok, és Cotton Bacon Prime vattát jelen esetben. Egyébként sajnos az összes tankomnál észrevettem ezt, ami rta (Dead Rabbit V1,V2,V3). Erre esetleg tipp, ha szabad kérni?

Rendben, köszönöm szépen a választ!

1 kedvelés

Vattacsere​:smiling_face:és próbálkozás​:grin:így megy ez :smiling_face:de ha megvan akkor boldogság van.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.