VOOPOO V.SUIT Pod Kit 40W 2ml 1200mAh valakinek valami tapasztalat?

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy a címben említett készülékkel kapcsolatban van e valakinek tapasztalata jó vagy rosz bármi??
Vásárlás előtt vagyok szeretnék kipróbálni egy másik mtl-re alkalmas pod készüléket és erre gondoltam.
Jelenleg egy Ursa Nano Proval töltöm mindennapjaim és szeretnék kipróbálni valami hasonlóan szűk mtl- jellegű pod készüléket.
Csak szűk cuppanós mtl érdekel főleg a VOOPOO V.SUIT Pod Kit 40W 2ml 1200mAh készülékről szeretnék véleményeket de meghallgatok más készülék ajánlást is.
Előre is köszönöm a segítséget.

Na ha szűk MTL akkor parancsolj :

veszel mellé 3 ml.es podfejet, porlasztóban meg ha akarsz, felmehetsz akár 1,8 ohmig is.

Én saját részről “rohangálósnak” szintén Ursát használok, a nejem viszont Wenaxot, azt mondja neki az vált be :slight_smile:

Tisztelettel

4 kedvelés

Szia!
Üdv itt!
A pnp porlasztókról én nem vagyok jó véleménnyel, bár tény hogy még sokkal régebben, az első vincivel használtam őket. Erről mindenképpen hallgasd meg más véleményét is!

Más készüléknek, ismételten neked is az Aspire Vilter Pro-t ajánlom!
Igazi jó kis szűk MTL, sokáig bíró akksival, jó íz
visszaadással rendelkező kompakt pod.
Annyi hogy ebbe csak egyfajta podfej található ha ez negatívum​:grinning:

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat bár árban nagy az eltérés de mind a kettő felkeltette az érdeklődésem. Pár videó és egy kis utánnajárás után valószínűleg a két készülékből valamelyiket megveszem. Mégegyszer köszönöm! :grinning:

1 kedvelés