VOOPOO Argus 40W Pod

Érdeklödnék van e tapasztalata valakinek erről a termekről ?
https://eliq.hu/termek/voopoo-argus-40w-pod/
Tartósság íz vissza adás stb…

3 kedvelés

Nekem nem Argusom van hanem egy Drag S, de csak a készülék más, a pod rész mindekettőnél ugyanaz, sőt ennek az MTL tankját használom a Drag-hez, szóval nagy különbség nincs.
Ha kezdőszettnek vennéd, akkor sztem a 40W kevés lesz, de ha tudatosan nem akarsz e fölé menni teljesítményben, mert már próbáltad, akkor oké.
Szerintem jó ízeket produkál ahhoz képest, hogy pod mod. Nekem a kazánokkal gyűlt meg a bajom, némelyik nagyon hamar elkormolt. Fogalmam sincs mitől függ, hogy meddig bírja, de más gyári kazánosnál nem tapasztaltam ilyesmit.
Én arra vettem, hogy ha zsebre akarom vágni, akkor legyen egy kompakt, könnyű, hordozható és jól kinéző készülékem. Arra tök jó, de itthon általában mást használok DL-re is meg MTL-re is.
Na jó, azért ezt is elő szoktam venni :slight_smile:

2 kedvelés

Köszönöm választ hogy érdet kezdő kb 2 honapja nem analóg cigizem vagy h kezöd vaper vagyok ?
Tegnap cseréltem porlasztót a ego aioba erre nem megy :frowning: Lehet porlasztó hiba ?
Kénne találni egy jo készüléket amivel nincs gond /tippek ? az elaf kazán nem jött be a justfog kazán eltörik meg reped XDD lehet én hibám ez meg most szórakozik az eGo Aio remélem csak a porlasztó nem jo

Kezdő vaperre gondoltam :slight_smile:

Nehéz kérdés, hogy kezdőként mit vegyen az ember, mert csak idővel dől el, hogy mi fekszik igazán, amibe aztán esetleg többet is fektet. Kissebb befektetéssel viszont nem lehet átfogni a palettát. Nekem 2 évbe telt, mire kiépítettem a megfelelő “gépparkot”, amiben aztán lett minden, lévén szeretm az DL-t és az MTL-t is.
Ha még nem vált el, hogy melyik irány jön be, akkor érdemes olyat választani, ami mindkettőre jó, tudod alacsony és magas teljesítménnyel is használni, tudsz bele kis és nagyobb ellenállású kazánt is tenni.
Én a Voopoo Drag X-et tudnám javasolni, azzal ki lehet próbálni ezt is azt is, nem túl drága, kazánt cserélni egyszerű, mint a faék, még a teljesítményt is beállítja magának.
Aztán ha megmarad a vape szenvedély, akkor előbb/utóbb úgyis valami komolyabb és célirányosabb készüléket fogsz keresni.

2 kedvelés

Én is az elején egot használtam, igen, volt, hogy alapból kuka volt a porlasztó.

2 kedvelés

Mindenképp a MTL lesz azt már érzem erre gondoltál?

3 kedvelés

hu akkor jo reméltem nem a gép de az világit mint szokott

3 kedvelés

Ettől még lehet a gép is sajna. :thinking:

A legjobb az lenne, ha beraknál egy másikat, ha azzal sem megy, akkor az már gyanús

1 kedvelés

Igen, de ha az MTL vonz, akkor vegyél hozzá 1-2 MTL tankot is, amit most nem tudom, hol lehet kapni :slight_smile:
De ilyen: https://eliquidonlineshop.com/e-cigi-szettek/93419-voopoo-drag-pnp-mtl-pod-tartaly-2ml.html

Ja és máshol megkapod olcsóbban is szerintem. Illetve számold hozzá, hogy ehhez külön kell akkut venni.

1 kedvelés

most nincs itthon rendeltem azért nem tudom ki probálni

1 kedvelés

köszönöm

2 kedvelés

Na ez ismerős :rofl: Ezért is szoktam le gyorsan a porlasztós tankokról.

Volt, hogy az utolsó 2 pori nem ment, be a kocsiba, első trafik, nincs, második nincs, 1 óra után tálaltam végül, na mondom ennek most itt a vége.

De vannal mostmár jobb minőségű gyártók is, én ugye először trafikkos móddal próbáltam, ott meg az ego aio volt a csúcs cucc. LOL

1 kedvelés

van olyan ami porlasztóval és tekeréssel is megy ?

Van, éppen a Voopoohoz is lehet kiskazánt kapni, de állítólag nem az igazi.

2 kedvelés

Most nagyon pörög itt a többieknél a kizoku limit, az pont ilyen.

4 kedvelés

fu kontakt hiba volt de meg oldottam tetö le és párszor meg kopogtattam fejel lefelé XDD Most müködik

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.