Újrakezdő pod készülék vélemény

Sziasztok!:blush:
Sok év gőzölés után visszaléptem csúnyarosszcigire olyan okokból, hogy mindig elment valami a készülékeimen vagy tankjaimon és meguntam a macerát. NODE, most lesz heppi a sztori, vissza akarok menni ecigire, mert a neotól már rosszul vagyok és egy Pod-ra gondoltam, mert remélhetőleg azzal nem lesz annyi macera, amit eredetileg is meguntam.:smile: Egy Lost Vape Ursa Mini kit-re gondoltam magamnak újrakezdőnek. Kicsike, szép is, árban is okés https://www.lepetitvapoteur.com/en/all-of-our-kits/10284-ursa-mini-kit-lost-vape.html

Nektek esetleg van vele tapasztalat, pro/kon stb.? Vagy más ajánlás ebben az árkategóriában (kicsikét mehet feljebb is).
Valamint a lapetit vapoteur oldalról vélemények? Alaplevük jó minőségű?

Remélem nem kérdeztem olyat amiről már van bejegyzés, próbálom újra kiismerni magamat a blogon, nézelődök és keresgélek itt is, de sokat fejlődött​:smile::smile:

Előre is köszi mindenkinek, ha írtok!:smiling_face_with_three_hearts::no_smoking:

7 kedvelés

Szia!

A pod-os témában nem tudok segíteni,de a Lepetit egy megbízható,komoly cég. Én az ő alapjukat és booster-üket használom.Szerintem hibátlan.

7 kedvelés

Köszönöm szépen!!

2 kedvelés

Szia,

Kumulusvape.fr oldalon kicsit olcsóbb és itt már 50 eurótól ingyenes a szállítás. Szeptember 15-ig 30% kedvezmény van a löttyökre.

4 kedvelés

Köszönöm szépen, szét is nézek! :smiley:

1 kedvelés

Ez is szerelem lehet :smiley:

3 kedvelés

Szia! Én inkább ezt választanám a nano helyett! https://www.vaporism.cz/lost-vape-ub-lite-pod-kit-1000mah-P/ teljesen jó. van hozzá minden emberi áron.

2 kedvelés

Ursát használ a lányom,bár nem minit,hanem nano-t. Teljesen elégedett vele. Kipróbáltam,ízre valóban remek. Ami nekem “tekerősnek” nem annyira bejövős,hogy kb. 1,5 -2 hétig bírja a porlasztó (pod fejjel együtt van), ezért az én szemszögemből drága a fenntartása :joy:. A lányom szemszögéből teljesen rendben van. (Pláne,hogy velem veteti állandóan. :joy::joy::joy::joy:)

5 kedvelés

Szia!
Kollégám ezt használja Smok Nord 4 80W és nagyon elégedett vele. A porlasztó alacsony watton sokáig bírja elmondása szerint. A bőrös verzió elég prémium érzetű, nem nagy készülék, de jó az akksi (beépített) ideje is. MTL és DL-re is alkalmas. :v:

1 kedvelés

Nagyon köszi mindenkinek, még rágódás van, aztán majd írok mi lett! :smiley:

5 kedvelés

Sziasztok!
Meg lett a győztes készülék és a győzelem is, amióta meghozta a futár le se tettem és már csak gőzölök!:innocent:

Voopoo Argus Pro kit lett végül (kumulusról rendelve) és nagyon elégedett vagyok vele, porlasztó hetekig jó, nem folyik, akksi bírja, pedig nyúzom rendesen szegényt​:smile: Csinos is, az ízek talán lehetnének jobbak benne, de diy kevergetem, szóval nálam is lehet a bibi. Kumulus oldallal is 100% elégedett vagyok.

Köszi mindenkinek tényleg, nagyon jó fejek vagytok!:blush:

9 kedvelés

Köszönjük, igen, tényleg. :rofl: Majd gyere, ha vennél még valamit és sok pénzed van. :grin:

Gratula! :+1:t4:

1 kedvelés

szia. Énnekem hétfön hozza a futáraz uj podot,Lost Vape Ursa Baby Pod Kit, majd megirom hogy muzsikál. Sok videót néztem rolla, nagyon szépen dolgozik

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.