Voopoo PnP RBA – Tákold magad a Kedves porlasztóját

Barátom, megpróbáltad már a szakálladat fésülni a szemedbe?:laughing:

2 kedvelés

Szakállból és szemöldökből nem lesz frizura. :rofl:

3 kedvelés

Teszt folytatás: a fiatalság véleménye szerint korrekt és faszagányos.
Asszem egy zseni született. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Én csodálkozom a legjobban, hogy ekkora szerencsém volt. :wink:

5 kedvelés

Még az orrszörzetet tudnám ajánlani…:laughing:

3 kedvelés

A szerencsének ehhez semmi köze! :blush:

2 kedvelés

Akkor mindjárt tekerheted is újra. :sweat_smile::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Most már bírja ki Nyannyerke egy darabig. Még mindig szedegetem a földről az erőltetéstől kifolyt szemeim. :rofl: :kissing_heart: :kissing_heart:

4 kedvelés

@Viktor_Hajdu Ezt én is átéltem. Nekem kb. A 10. Tekerés sikerült zsiványra az előzőek mind dry hit okozta káromkodások voltak.:grin:
Viszont a wotofo smrt porlasztó elviekben jó a vincihez, szerintem egyszerűbb mint az rba, a másik megoldás a régi porlasztókhoz is lehet kapni felújitó készletet. Csak egy ötlet!:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Robi! Köszi! Igen a kompatibilitási lista főhelyen van nálam is “odafent”. :wink: Ha jól emlékszem, a Wotofo mellett a GTX-ek is jók a PnP helyett.
De ezt az RBA-t ki kellett próbálni, egyelőre szépen elkísérletezem vele, a gyakorlás sosem árt! Ilyen miniatűr méretekben nekem kihívás megépíteni valamit. Nem ez lesz a hobbim, de amíg az eredménnyel elégedett az “istenadta nép” :wink: :heart: addig én boldogan elidétlenkedem vele. Mit kő szenvedni a népér! :wink: :rofl:

5 kedvelés

Szervusz Viktor !

Mivel ezt az RBA fejet magam is kipróbáltam , óvatosságra intek mindenkit ! Nálam a csavarok (mindkettő) Úgy járt, hogy a nyitásnál amivel meghúzod az egyik fele eltört mindkét csavarnak, szóval kuka lett az egész ! Helyette javaslom ennek a porlasztónak a beszerzését.

SS acél kivitel és fényévekkel minőségibb ! :wink:

6 kedvelés

Sziaaaa! És végre ez is meglett. :grin::heart: Már alig bírtam kivárni ezt a jó, kis szórakoztató ámbár fontos irományt​:eyes:. Ha jó a szaga és íze kellemes vala, én valamit nagyon eltetszettem baszarintani
:thinking::rofl:. Na meg, látom lesz holnapra a mellékes szemégető programom újra. Még egyszer köszönöm a beszámolót. Remélem sikerül. :relieved:

4 kedvelés

Köszi az infót Atisom! Beszerzendő tétel, miután a teszt építés sikeresnek minősült. :wink: :+1:

2 kedvelés

Sok sikert hozzá!!! Illat és íz kellemes vala, így egy illetve fél éjszakányi beáztás után pedig még jobb.

3 kedvelés

Amit linkeltem RBA sokkal könnyebben építhető mint amit kipróbáltál ! :wink: :blush:

4 kedvelés

Köszi a hajnali ötletet és tanácsot Atisom! Szeretek szívni ezek szerint :grinning:, úgy vagyok vele, ha a problémásabbat meg tudom reparálni, akkor a normálisan építhető már jobban fog menni. Asszem olyan vagyok mint a rossz coil, fordítva vagyok bekötve… :rofl: :heart_eyes: :wink:

3 kedvelés

Van még egy másik fajta is az levegősebb RBA mindjárt megkeresem azt is és linkelem neked !

2 kedvelés

A Kedvesnek valószínűleg már 2,5 mag, kanthal vagy Ni80 tekerés megy bele, nagyon közel a levegőzéshez és picit “kevesebb” illetve kevésbé borzolt vattával terveim szerint. :wink:
Köszi a linket előre és utólag is!!! :wink:

3 kedvelés

https://www.3fvape.com/coil/42536-authentic-reewape-ruok-replacement-rba-coil-head-with-510-connector-adapter-for-voopoo-vinci-vinci-x-pod-system-kit-silver.html#.YLLtct28qHs

Nekem van mindkettő valahol , csak elpakoltam valami jó helyre meszeléskor azóta nem találom őket. :roll_eyes:

3 kedvelés

Köszönöm, köszi, kösszencs, hálám utol fog érni!!! :wink: :+1:

3 kedvelés

Mindkettőn van 510 menet a modra tekerve azonnal tesztelhetőek !

3 kedvelés