Voopoo Doric galaxy kit előrendelés

Sziasztok!
Előrendeltem Sourcemoreon a fent említett készüléket, de még mindig nem adták fel. Valaki rendelte már ezt gépet onnan? Meg is érkezett valakinek, vagy még mindig várni kell? Válaszokat előre is köszönöm :blush:

Szia!

  • a kérdésedre a leginformatívabb választ nem innen fogod megkapni hanem a Sourcemoreról. Írj neki egy emailt. service@sourcemore.com
  • kínából rendelni előrendelői terméket felérhet egy örökkévalósággal
  • ha nagyon sürgős a termék én megrendelném valamelyik francia shopból
4 kedvelés

Hát bízom benne hogy mihamarabb ideér, annyit írtak, hogy elméletileg a héten kapnak újabb szállítmányt belőle. Azért is vagyok kíváncsi hogy valaki más is berendelte-e már :sweat_smile: mindenesetre remélem mihamarabb postázzák, meg kíváncsi vagyok mennyi idő mire megjön a feladástól számítva :sweat_smile:

1 hónapra számíts feladás után.

3 kedvelés

és minimum egy hétre rendeléstől feladásig, de általában “pre order”-nél oda írják a várható időt küldésig

Itt nem szerepelt, vagy csak rossz helyen keresem, érdekes, hogy simán a pen fent van, stockban, csak a kit van még preorderben, de már beszéltem korábban a serviceal, ott múlt hétre ígérték, azóta semmi infó :unamused: de csak kiküldik egyszer :sweat_smile: