Sourcemore - "Pre-order"

Sziasztok!

Tegnap rendeltem a címben foglalt oldalról. Már előző nap kosárba tettem a cuccokat, és a másnapi fizetéskor nerm voltam elég figyelmes (pedig ritkán nézek be ilyet), de az adott raktárból megrendelt 6 cucc közül egyik “Pre-order”-re billent.
Mivel a szállítási költség így egyben került felszámolásra ( 6 termék), addig nem szállítják, míg a “Pre-oder”-es cucc be nem érkezik a raktárba hozzájuk?
Még jó, hogy nem egy kézzel faragott mod lett az előrendeléses, hanem egy tekercs clapton.
Van valakinek tapasztalata ebben?

Köszi.

Tapasztalatom nincs. De egy kézzel modot kifaragni… az tényleg sokáig tart :rofl:

Irj nekik chat-en (jobb alsó sarok a web-es felületen) Mondd, hogy vegyék ki a claptont a rendelésből. Nekem 2 napja 10perc múlva válaszoltak…napközben

Igen, én is ezen gondolkodtam, bár azt írják, hogy nem nagyon módosítják a rendelést, max. kilövik az egészet.

1 kedvelés

Akkor kilövik…és utalnak vissza. Addig megrendeled ami készleten van. Nekem csak színt cseréltek…de pikk-pakk

1 kedvelés

Írtam nekik. Mondjuk ott is péntek van. Asszem… Azt azért nem szeretném, hogy az egészet rendelésemet töröljék, csak ezt az egy tételt. Meglátjuk…

Köszi mindekinek a gyors reagálást.