Voopoo Argus Pod Mod 40W

Sziasztok!

Rendeltem egy Voopoo Argus Pod Mod 40W gépet.
Elvileg használható manuál módban (gombnyomás) és autómata módban, amikor szívásra is aktiválódik.
Az autómata mód nem akar szívásra aktiválódni.
Letöltöttem az új firmware verziót és frissítettem az eszközt. A frissítés sikeresen lefut, de a windowsos szoftvere ugyan úgy a régi verzió dátumát írja ki és nem is működik a szívásra aktiválás.
Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel a problémával?
Válaszokat előre is köszönöm,
Üdv,
Norbi

1 kedvelés

Nem ismerem, de ha van rajta állítható légbeömlő, zárd el vagy állítsd nagyon szűkre.

1 kedvelés

Én sehol nem látom,hogy tudná az autodraw-ot. Voopook csak a saját kábeljükkel frissíthetők és csak a helyes oldalukkal bedugva. Valami speckó adatlábkiosztásuk van.

1 kedvelés

A sajat kabelevel csinaltam es tenyleg csak egy oldalon ismerte fel az eszkozt. A frissites utan a pukkok szama is nullazodik, tehat valami tortenik, de megsem a 2023.04. Havi verzio van rajta.
A szivasra aktivalast videokban is lattam, h tudja es a menueben is allithatom a P illetva A módot. A kis kezikonyve is irja a funkciot.

2022.04.28 a legfrissebb soft ami kijött rá, így 2023-as nem is lehet rajta :slight_smile: Akkor ahogy Deepfreeze írta sok a levegő így a vákumkapcsoló nem tud bekapcsolni.

1 kedvelés

Szia!

Ha állítható rajta a légáramlás mértéke akkor próbáld meg úgy hogy vedd kisebbre a levegő nyílást. Sőt az lenne a legjobb ha levennéd szinte teljesen és utána felfelé haladnál. Nekem Voopoo Vinci 3 van és nálam akkor aktiválódik ha kicsi levegő nyílást hagyok. Gondolom így könnyebben keletkezik egy kisebb vákuum szerűség. Remélem tudtam segíteni.

Szép napot kívánok! :slight_smile:

3 kedvelés

Szia,
Koszonom a segitseget. Igy tenyleg mukodik :blush:

2 kedvelés