Voopoo argus pro 80w

Sziasztok! Most vettem egy ilyen cigit kézalól. Olyan problémám van, hogy olyan mintha be lenne ragadva a gomb és folyamatosan égeti a coilt. De a gomb nincs beragadva legalábbis nem érzem úgy. Ötletek, tippek, tanácaok?

Köszönöm.

Ne érezd,hanem nézd. A kijelzőn látod ha “tüzel”, meg hallod ha fűt.

1 kedvelés

Okes köszi

Folyamatosan?? nem lökés szerűen? sztem folyamatos nem lehet, mert már kicsinálta volna a porlasztót.

Ki is csinálta… Nincs valami beállítasa? Vagy valami?

Ne rébuszban beszélj már. Ird le mit csinált milyen porlasztó hány watton milyen beállítással mennyi idő alatt. Ne mi találgassuk már ki mi a sz@r. Eszem f@szom megáll. Orvoshoz elmégy mit mondasz neki? Csak annyit,hogy fáj?


Pnp tw15*1 0.15ohm os a porlasztó
Bekapcsoltam a gépet… És folyamatosan hevítette a porlasztót úgy hogy nem nyomtam a gombot… A porlasztóba a vatta konkrétan fekete már.Akár hány wattra állítottam…

Akkor vissza a feladónak. Tűzgomb sz@r. Volt pár voopoom hasonló tünetekkel,sajnos a gyárto annyira trágya lett,hogy a vaporesso és a smok alá süllyedt. Javítható ugyan,de mivel most vetted kéz alól azt irtad,hát khm át a palánkon. Nem nagyon csak pont annyival amibe került. Ha van hozzá affinitásod tecső video alapján szedd szét és wd40-el vastagon fújd ki a tűzgomb alatti mikrokapcsolót.

1 kedvelés

Esélyes, hogy azért adta el mert neki is ezt a hibát produkálta

1 kedvelés

Rendben köszi