Voopoo Argus GT tűzgomb

Sziasztok!
Némi segítségre lenne szükségem, és reményeim szerint tudtok is tanácsot adni. A címben említett modnak kiesett a tűzgombja. Mivel lehetne visszaragasztani? Eredetileg két kis műanyag pöcök tartotta, amiből az egyik megadta magát. Most a magyar ember egyik legjobb barátja, a szigszalag fogja :smile:, de valljuk be ez így nem túl esztétikus.
Előre is köszönöm a segítő válaszokat.

2 kedvelés

Először is Üdv a Vaperinán @Rita_Elek ! :slightly_smiling_face:

Másodszor, nekem van egy ötletem, bár az is csere. 3D nyomtatóval nyomtatni egy újat? Így nem kell venni másik módot, csak egy gombot nyomtatni.:slightly_smiling_face:

Egyébként egy kép a gombról, és a gomb alatti részről szerintem hasznos lehet. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia!
A szigszalag nem túl esztétikus, ellenben ha egy mindent eltakaró és relatíve olcsón beszerezhető kellemes kis szilkontokot szerzel be hozzá, az esztétikai igények is ki lesznek elégítve, illetve a védelem is maximális lesz. És a tok alatt történik ami történik…

5 kedvelés

Szia Zoli :blush:
Délután csinálok képet. A 3d nyomtatás abszolút jó ötlet. Utána néztem,hogy nálunk milyen lehetőségek vannak, hát 6000ft nettó/óra a tervezési díj+a nyomtatás. Amivel problémám nem is lenne, ha nem kerülne többe a leves mint a hús :pensive:

3 kedvelés

Több munkatársamnak van otthon nyomtatoja. Ha kell, akkor meg tudom majd őket kérdezni, de első körben jó lenne látni, miről is van szó konkrétan. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Bocsi az eltünésért. Íme az alany. Munkás mod, ahogy látszik is csórin. A tűzgombot elméletileg két kis fülecske tartotta, amiből az egyik letört.



1 kedvelés

Szia,

Én írnék a gyártónak, hogy van e lehetőség postai úton igényelni egy tuzgombot.

2 kedvelés

Szia!
Írtam már nekik, még választ nem kaptam sajnos. Most írtam újra, hátha válaszolnak​:slightly_smiling_face:.

1 kedvelés

Csak azért gondoltam, hogy megér egy próbát mert a geekvape shopban tételként szerepel pl. a solo-hoz előlap, gomb stb. Ott még a support-ot sem kell zaklatni levéllel, csak bedobod a kosárba és kész.

2 kedvelés

Abszolút megér egy próbát és köszönöm, hogy írtál ezzel kapcsolatban :slightly_smiling_face:. Sajnos a voopoonál zaklatni kell a supportot, de annyi baj legyen. Írtam, és most várok tovább :smile:. Míg ők válaszolnak, addig lehet, hogy a 3d-s nyomtatás meg is oldja a gondunkat :smile:.

2 kedvelés

Ha kell, jövő héten utána tudok kérdezni. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tedd meg kedves, hogy utána kérdezel :blush:. Köszönöm szépen előre is.

1 kedvelés

Nem egy switcher méret az biztos :joy:. Pici is, könnyű is. Lassan két éve nyúzom a vaporesso switcherem, hát az egy önvédelmi eszköznek is jó lenne, olyan súlya és mérete van. Az argust a férjemnek vettük, neki ez volt a cél hogy kicsi legyen és könnyű. Mikor először vettem kézbe az argust, majdnem elejtettem, olyan kis semmi súlya nincs :joy:.

2 kedvelés

Nem írtam, de tegnap én is rakerdeztem a Voopoo supportnal. Ezt a választ kaptam:

Sorry, the button is not sell separately and it is hard to assembling without professional driver tool.
Warm remind it is not worth to buy as high shipping fee and long shipping time from VOOPOO China Factory.
Normally it’s cheaper to buy a new one instead of the shipping fee. Thanks for full understanding.

:neutral_face:

1 kedvelés

Ugyan ez a válasz fogadott ma reggel engem is sajnos :pensive:

Hi, Rita,
Sorry, the button is not sell separately and it is hard to assembling without professional driver tool.
Warm remind it is not worth to buy as high shipping fee and long shipping time from VOOPOO China Factory.
Normally it’s cheaper to buy a new one instead of the shipping fee. Thanks for full understandin

2 kedvelés