Voopoo Argus GT 2 kit Uforce-L tank

Elsősorban azoktól kérdezném, akik használtak már Argus Gt2-t (esetleg Uforce-L tankkal), hogy milyen beállításokkal szokták használni? Természetesen mindenkitől szívesen fogadom a tanácsokat.
Jelenleg 0,15ohm-os porival használom 60w-on fél levegővel. Jó-jó, de nem az igazi.

Én most a 0.2-es porival 40W-on használom ezzel a levegőbeállítással.

3 kedvelés

Látom a Te Drip Tip-ped is kicsit kiáll. Nekem sikerúlt teljesen benyomni.

Minél nagyobb az ellenállás annál kevesebb watt kell neki?

3 kedvelés

Valóban kiáll de annyira nem zavar​:smile:

Én azt az irányt követem, hogy az ajánlott maximum alatt használom így talán “tovább” bírja​:thinking::face_in_clouds:

3 kedvelés

Én is alacsony watton indítottam, 40w-on és alatta gyengének éreztem az ízeket. 50-60w között próbálgatok + levegőszabályozással játszok.

2 kedvelés

Nekem sokat segít a levegőszabályzás. Illetve a liquidtől is függ mennyire tudja átadni az ízeket. De persze ott van még az esetleges porlasztó gyártási hiba is​:sweat_smile:

2 kedvelés

Hali! Azt vettem észre, hogy a MOD-ban a két akku nem egyformán merül. Az egyik 54% a másik 61% Mi lehet ennek az oka? Vagy ez normális? Ez az akkuk első használata teljes feltöltés után.
Továbbá a kijelzőn a V az 0.00 értéket mutat, de miért? Azért mert SMART módban használom?

nincs ezzel még gond így…viszont én nehezen törődnék bele, hogy 133 puff kb felére szívja a 2x18650et :grin: …0.2 Ohm alatt már érdemes lenne 2x21700ra váltani

3 kedvelés

Nyomd a tűzgombot és változik a V :grin:

6 kedvelés

Köszi @Zolika! Szóval a V érték csak akkor változik, amikor éppen aktív használatban van. Én is gondoltam erre, csak nem néztem. :thinking: Meg aztán nem vagyok kaméleon, sem csiga, hogy miközben szivom a gőzt :dash: rálássak a kijelzőre. :rofl::rofl::rofl: Majd a tükör előtt állok és megnézem. :grin:

4 kedvelés

Ezt kifejtenéd bővebben kérlek? Nem jó akkut vettem?

Ilyen van benne:

Első töltésnél ezt az értéket jelezte a töltő amikor végzett:

önmagában semmi baj az akkuiddal…de egyszerűen a 0.13 Ohm teljesítményhez már megfontolandó az ennél komolyabb teljesítményre képes akku.
Mivel a mod-od csak 18650est képes fogadni így a 21700as akku esetedben nem megoldás…

5 kedvelés

Szóval akkor használjak 0.2ohm ellenállás feletti porikat, hogy az akksi tovább bírja?

Igen. Nagyobb ellenállás kisebb watt igény. Kolléga arra célzott, hogy megfontolandó lett volna olyan modot venni ami 2 db. 21700-as akkuval működik.

7 kedvelés

Vagy egyszerűen több akkut használsz egy nap. Azzal sincs semmi gond :smiley:

5 kedvelés

Köszönöm @Zsolt68 @Lapaj @gangsta_gergo ! :+1:
Nem lógok rajta egész nap, úgyhogy csak elbír két napot. A Vaporesso Sky Solo Plus-al 1 napot elvagyok, pedig az csak 1 db beépített 3000mAh akkuval rendelkezik. Ja és van még 2 akkum pluszba az Argus Gt2-höz.

5 kedvelés