Ecigi ajánlás

Dl-ezni keresnék ecigit kb 20k-ig (nagyon max 25k)
Mit tudnátok ajánlani?
(Vaporessot nem szeretnék mert nagyon sok rosszat hallottam róla)

3 kedvelés

Hát ez kevés tegyél még hozzá . Ugye akku kell 4 db meg töltő. Dl szett vagy külön mod és tank ?

3 kedvelés

Tudom hogy kell akku is meg hogy nem jo a keszulekbe tölteni de en most magára a készülékre értettem az árat​:relieved::relieved: na meg hogy őszinte legyek nem nagyon ertem ezt a modolást (ha letezik ilyen szó) meg hogy melyik milyen tankkal jó

2 kedvelés

Minden is kompatibilis mindennel . De sajna egy szett nincs 25 K alat fix . De szerintem külön így

5 kedvelés

Ja a linken a színekkel ne törődj :rofl: van más színben is az oldalon .

1 kedvelés

nem engedi megnyitni mert nem elérhető az oldal nm tudom mert de köszi megnézem őket máshol :relieved:

2 kedvelés

Nem tudod megnyitni igen, mert drága Mo. tiltja. URBAN VPN kell chrome bővítménybe meg telóra is ha olyan oldalt akarsz megnézni ahol hasonló dolgok vannak.

4 kedvelés

Annyi az egész, hogy mikor az URBAN VPN-t használod akkor Szlovákia, Németország vagy bármi más közeli ország legyen beállítva és akkor tudod használni. Chrome-ba szlovskot, telón lengyelt használok mert az ingyenes telon (meg más is)

3 kedvelés

Köszi :relieved::heart:

1 kedvelés

De rendelni attól még nm tudok mert nincs szlovák telefonszámom es s magyart nm fogadja el akkor azt ugy hogy?

1 kedvelés

Szia! Legegyszerűbb megoldás Opera böngészőt telepíted és megnyílik a Vape világ. Vaporesso nem rossz gyártó. Sőt podban az egyik legjobb! https://juicyvapour.com/e-cigaretta-keszulekek/vaporesso-keszulekek/vaporesso-szettek/vaporesso-luxe-xr-max-2800mah-pod-mod-5-ml-e-cigaretta-keszlet

4 kedvelés

Kiválasztod , hogy Magyarország és előhívó se kell .

2 kedvelés

Melyik oldal ez? Vaprio?

Nem teljesen értem mi a gond a vaporesso cuccaival nekünk (család) és ismerősi körben is nagyon beváltak a készülékeik. Mind pod, podmod, és mod vonalon is.