Visszatérés az RTA-k világába

Leírása ennek jobban hangzik.
De nem! Pont ma néztem, hogy annyiféle van már megint, hogy évekig elég lenne :roll_eyes::slightly_smiling_face:

Komolyan nem értem, egyfolytában csak ajándékozod és így is gyarapszik. :sweat_smile:

A podban most éppen a még tőled kapott vct. Bold kóstoló van. Már el is felejtettem, hogy milyen jó :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én sem értem :slightly_smiling_face::joy:

Jövő héten veszek már 100-as niket, merr az a fánkos cucc lassan életre érlelődik a kamrában. :rofl:

Ez normális? Nem :joy:
Holnap rendet is csinálok, lássam mik vannak…

Csak egy szokványos véper kamra. :rofl:

És ez csak a bekevert…
Szóval egyelőre nem próbálok újakat :joy:

Na majd jön a jó idő, lehet megint vépertalit tartani, és mehet a cserebere IRL. :grin:

Nem kötelező én csak mondtam… :hugs:

Tudom :hugs:
Amint jön a vezérhangya, hogy rendelni kell, kifogom próbálni ezeket! :slightly_smiling_face:

És még ott a TNT virginia az is kamu dohány…nagyon fíncsi

1 kedvelés

Másik fajtából van sweet virgina , de magában nekem annyira nem jó, csak valamivel keverve kicsit.
Azt hiszem én még nem mentem el annyira dohány irányba. Én csak kamu dohányos vagyok :joy:

Ez az…az Ry4 az szar de kemény vagyok elszívom

1 kedvelés

Szia! Pár kép vénemberes fekete de az örök Classic Dani szín. Minire még ráfér a Dl de Micron lelóg. Én még otthon is ruciba használom őket. A Lengyel kicsit durvább bőr mint Gyuri bácsi féle. Árba meg majd duplája!





3 kedvelés

Azért így a három együtt elég menőn néz ki, mint valami fekete sereg. :sweat_smile:

2 kedvelés

Nekem bejön ez a vénemberes szín. :grin:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.