VG beszerzés

Sziasztok,

Floravitától megrendeltem múlt szerdán a szokásos VG mennyiségeket (PG még van bőven).
A Packetát választottam, mint szállítási mód.
Sajnos közben megtudtam, hogy valami átszervezés, vagy Foxposttal egybeolvadás, vagy valami nyavaja van náluk. Marhára be is ragadt a csomagom. Már több mint egy hete a raktárukban pihen.
A bosszantó az egészben, hogy már lassan a nem ízlő és megmaradt liqudjeim is elfogynak :smiley:

Tudtok Bp-en vasárnap nyitva tartó beszerzési helyet, ahol tudok szívható VG-t venni?

Múlt hétvégén beugrottam 4 patikába is. Az egyikben azt mondták tudnak adni glicerint, de nem növényi. Hát mondom magamba annyira nem vágom, de nem kockáztatnék. Köszönöm azt nem kérem.
A másik három patikában meg úgy néztek rám, mintha mondjuk tiszta amfetamint akarnék venni :smiley:

Köszönöm előre is!

Azúr.
József krt. 65 :smiling_face:
Vasárnap még a fű se nő :joy:

6 kedvelés

Hát… pedig vasárnap fogok csak Bp-re jutni :\

3 kedvelés

:face_with_symbols_over_mouth: :face_with_diagonal_mouth:
Nagy baj, most kellene rendelnem VG-t, PG még van. Most mi lesz!? :thinking:
Ponder Inspector Gadget GIF

1 kedvelés

Ne Packetát válassz

3 kedvelés

Pedig azt szoktam, de amióta “összeolvadás” van a Foxpost-al, NEVETSÉGES az egész. :wink: :angry:

3 kedvelés

Lehet kihúzom valahogy keddig, közbe rendelek valahonnan a “közelből”, ez meg majd csak ideér pár hét alatt :sweat_smile:

3 kedvelés

Nekem @ariendi Foxpostal adott fel egy aromát 2 hét kellett ,hogy ide érjen!! :fearful:

4 kedvelés

Master of vape rendelésem 2 nap volt csupán. :wink:
Ja a Foxpost automatába. :thinking:

4 kedvelés

Szerencséd volt, hála isten!! Nekem házhozszállítás volt!

4 kedvelés

A héten 3-szor voltam,nekem már picit UNCSI :joy:

3 kedvelés

Akkor megvolt a kilóméter Debrecenből jócskán. Nem irígykedek. :grimacing: :saluting_face:

3 kedvelés

Még a km,de a fantasztikus gödrös autópálya :rage:"útfelújítás" címszóval terelések,balesetek,stau.:rage:na az kikészít

3 kedvelés

Hát igen, a 4-es nem éppen az “igazi”! :face_with_symbols_over_mouth:
angry traffic jam GIF by Monstercat

3 kedvelés

Nocsak nocsak :smiley:

4 kedvelés

Tetszik ez a teljesen felesleges mondatuk.
Már nagyon közel jár a csomagod :sweat_smile:

Igen,èn meg majd el is hiszem,ha a mai nap folyamán átvettem. :smiley:

6 kedvelés

“Előre láthatólag” a Tiédet relatív gyorsan elintézik :smiley:
Azért nem egy másnapra gls…
Szerencsére már az enyém is átvételre vár. Este megy is a keverés

4 kedvelés