Vélemények/tapasztalatok?!

Jó reggelt sziasztok!

Valakinek esetleg van személyes tapasztalata/véleménye erről a családi kiszerelésű márkáról? Igen csak szemezem vele, de nem feltétlenül szeretnék egyből fejest ugrani a mély liquidbe! :grin:

1 kedvelés

Nem pont ugyanaz, de egyik kedvenc nyári izem. :slightly_smiling_face: Szerintem hasonlóan finom lehet a Drip Hacks is.

3 kedvelés

Én is most ezekkel szemezgetek, de nem ismerem, 0 tapasztalat, “más helyen” kérdeztem, de van akinek édes, van akinek nem ízlik, mert műanyag ízt tapasztalt, van aki azt mondja, hogy vatta gyilkos, én DL-ben gőzölök, és igazán nincs jelentősége ha 2 naponta kell cserélni vattát, inkább az íz, ami legyen olyan klassz mint amilyenek a képek. Ha esetleg valaki használta már, kérlek oszd meg a tapasztalatodat.
Köszönöm, hogy olvastad, és az idődet.
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép
kép

1 kedvelés

Szintén zenész (DL), ráadásul mesh (igaz felezett), és az íz bizony rendkívül fontos számomra is, ezért is kérdeztem eme márkáról. :slight_smile:

1 kedvelés

Szeretem ezt az ízvilágot, más gyártóktól már van 1-2 tapasztalat (inkább pozitív, mint negatív), köszönöm az ajánlást. Itt inkább a márka lenne a lényeg, nem a képen szereplő íz. :slight_smile:
Abszolút megtetszett ez a 463,5 literes opció! :laughing:

2 kedvelés

Csak ösztönözni próbáltalak, mert az egyik kedvenc izem. :sweat_smile: Ha más nem vett ilyet, akkor Te leszel az első. :blush:

2 kedvelés

Sziasztok!

Sokat szemeztem a Drip Hacks aromákkal…
Nehezen szántam rá magam de csak kipróbálom.
Igaz még véleményem nincs mert 4.napja érik
De igazából nem is tudom hogy mennyit kell pihentetni :sweat_smile:
Sokan írnak 20-30napot is…
De az tuti hogy nagyon kiváncsi vagyok :slightly_smiling_face:

5 kedvelés


Én ezt a tipusú aromát kevertem be ma. Összeráztam alaposan, s majd öntöttem is bele a Tauren rda- ba. Nekem frissen is nagyon finom. Fogok még ettől a gyártótól rendelni.

2 kedvelés

Frissen?
Ahhh én nem mertem​:joy:
Na de holnap ezért is kóstolás lesz.

3 kedvelés

Desszertekkel, gyümölcsökkel lehettek bátrabbak :grin: kóstolni arany​:+1:
A friss keverés már iránymutatást ad, mennyire fostalicska vagy királyság az új aroma.

A dohánykivonatok a másik véglet…

4 kedvelés

Szia!

Hirtelen ezt találtam róla:

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat, valószínűleg bele csapok majd, csak nem a lecsóba, aztán lesz ami lesz! :grin:

1 kedvelés

…ahhhhh … 2x42 nap az enyém :joy:

Na ilyenkor mi az “igazság”?! :thinking:

…gondolom a gyártó készíti a képet és azon ami szerepel…tökmindegy mákospudingoslekvárbeütésest is megvenném :grin:

1 kedvelés

Na, a gyártó oldalán ezt találtam róla, jó lesz az a 42 nap! :slight_smile:

A Butterboy-ra is ugyanennyi időt javasol.

…24…de egy hét múlva rányalok :face_with_hand_over_mouth:

…következő ez lenne …

…ő màr èrlelődik…

2 kedvelés

Megtörtént a próba…
Nem teljesen 5nap pihentetés után.
A mézes lattét vásároltam……amit a gyártó ígér azt 100%-ban hozza méghozzá elég kellemesen.
Igaz 90%-ban MTL felhasználó vagyok de ezt aromát egy Vapefly Kriemhild 2 Shubohm kazánba próbáltam ki.
Szíváskor és kifújáskor kávés Latte íz érezhető majd a végén jön egy kis mézes édes íz.
Egyik íz sem tolakodó szerintem nagyon összhangban van.(számomra)
Egy a lényeg…kellemesen csalódtam!
Finom cucc​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés