Vegyünk egy ursa podot anyának

Történt, hogy anyukám elhagyta a podocskáját amit 2. Készletként használt, olyan rohangálósnak.
Mivel érkezik a szülinapja júniusban gondoltam veszek neki egy ursát, ha már ennyire szeretitek.
Annyira épkézláb hogy egy porlasztót azért ki tud cserélni tehát inkább a poris fej variációban gondolkodom és jó lenne kumulusról mert onnan rendelnék magamnak fizunál.
Segítetek most mit is vegyek?

2 kedvelés

Alatta vannak a.kiegeszitok.is. Fej és pori
Persze csak ha ebben gondolkodsz

5 kedvelés

Tehát veszek igyen kazettát meg porit és csak cserélgetni kell benne?
Tudom, értetlen vagyok de sose használtam.

1 kedvelés

Igen, de arra figyelj, hogy ilyen üres fejet vegyél. Ebben tudod cserélni a porit.

Aminél kitudod választani hány ohmos legyen, abban nem cserelheto

2 kedvelés

Oks, köszönöm szépen :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Ha fennáll a veszély, hogy a következőt is elhagyja, akkor esetleg az is opció lehet, hogy a sima Ursa Nano mellé veszel üres cartridge-et. Kompatibilisnek kéne lenniük. (Az internet szerint azok, a barátaim egyelőre basznak válaszolni.)
A simát már fillérekért vesztegetik, habár a pro sem egy egetverő összeg.

Ja, és ha picit jobban ráér, akkor kínából meg aztán tényleg szinte semmi pénzbe sem kerül.
Én ide beírtan a bronzos “may5” kódot, úgy jött ki a 24,6 USD, szállítással együtt.


3 kedvelés

Kínából most nem érne ide addigra, de lehet hogy 1-t majd veszek neki tartaléknak.
Az ez elöttit a kutyája ette meg :dizzy_face:

Tápot vagy konzervet nem próbáltatok neki adni ? :joy::joy::joy::joy::joy:

Közben kaptam választ, tényleg kompatibilisek a fejek. Úgyhogy ha egyszer tényleg vennél egy tartalékot, akkor nem kell külön vásárolgatni hozzá azokat az egybeporis cart-okat, max csak egy párszáz forintos üres podfejet kell majd még a kosárba rakni.

3 kedvelés

Olyat linkeltem neki… Üreset

1 kedvelés

A Cityn ha van,és a gyorsaság a lényeg kettő nap alatt nálad van :smiling_face:

2 kedvelés

Kumulusra van 35€-s kuponom és az belefér, meg én is szeretnék onnan pici aksit meg 1-2 dolgot.

1 kedvelés

Mégis megvetted a modot?

1 kedvelés

Azt nem tudtam, de tradelekhez betársulok.
Aksit viszont nem szeretnék onnan.

1 kedvelés

Az az 1-2 dolog, sztem simán veri az a 35juros kupont…de én nem mondtam semmit sem…:grin:

Persze, de 50€ a free shipping :rofl:

Na ugye… ismerős helyzet…:grin::smile::smiley:

1 kedvelés

Még most sem vettem semmit csak beváltottam a hűség pontjaimat :joy:

Azokat se nézelődésért kqptad :rofl:

1 kedvelés

4000 pont kb de az sok ? :flushed: