Végre összeállt!

Mai nap végre megérkezett a Mini-Ecig Xvo mod! Ennek örömére mindent is kitakarítottam, összepárosítottam!

15 kedvelés

Nagyon szépek, használd őket élvezettel! :+1:

Az összes készülék napi használatához nem kell még bértüdőt igénybe venned? :stuck_out_tongue_winking_eye: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Áááá napi max. 2-3 van használatban! Azt meg bírja még talán!

4 kedvelés

Nagyon szép eladó szettek, elvezd őket, amíg még a tieid. :sweat_smile: :rofl: :+1:

7 kedvelés

OK, de ha esetleg nem bírnál velük, akkor tudd, hogy szívesen és bérmentesen besegítek. :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Majd ha valami elvágyódna szólok! :grin: :grin: :grin:

6 kedvelés

Szép kis összeállítás :+1::ok_hand::heart::slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Észben tartom! :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Így is bajban vagyok mert megvan a 6 szett, amit akartam, meg egy árva tank, csak kéne még 6 íz is, amit szívesen szívok.

9 kedvelés

Gratula!!! Szép kollekció!!!

5 kedvelés

Egy Danit én is elfogadnék.Úgy ajcsiba​:joy:

6 kedvelés

Na, te kis “igénytelen” :rofl:

5 kedvelés

Ejj de betyár kis kollekció :sunglasses:Gratula hozzá!

5 kedvelés

Hmmm, mondjuk azon a xvon jól mutatna az ataman vagy a genesis. :thinking: :laughing:

De nem sürgős, most vettem a gyereknek gémer pct, ráér pár hónap múlva, addig keresd az utódját. :rofl:

4 kedvelés

Aztaaa​:flushed: na -neee gyerekek én nem nézek meg többet semmit itt :rofl::rofl::rofl::rofl:
Gratulálok ! Na ezek aztán szépek :blush:

6 kedvelés

Szép kis garnitúra :smiling_face_with_three_hearts: Használd őket egészséggel! :kissing_heart:

5 kedvelés

Nem akarlak elkeseríteni de ha már ekkorára nőtt a gyűjtemény akkor az még nincs kész. Egyébként szép a stabfa mod :sunglasses:

4 kedvelés

Hát Robi, nagyon szép gyűjtemény! :heart_eyes: Használd őket egészséggel! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Gyuri! Sok modot, tankot kipróbáltam! És persze rengeteget nem! És a modok tankok 60-70%-át nem is fogom! Van persze pár kívánságlistás termék amit még kipróbálnék meg ha megérdemli maradásra bírnám! Szerinted mi hiányzik?

3 kedvelés

Mi hiányzik? Miért is kéne hiányoznia? Ha csak ezen múlna 3-nál több szettje nem lenne senkinek sem. :grin:

Én is 6 szettet terveztem, de már megint 8 tankom van, most tényleg tekergessem állandóan egyik módról a másikra? Nincs nekem ennyi időm. :joy:

4 kedvelés