Végre összeállt!

Szia István! Az a baj ez már szerintem valahol betegség is! Vagy nem tudom minek nevezzem! De nálam van egy ésszerű határ amit már nem akarok átlépni! Nekem is tetszik rengetg mod, de nem fogok adni egy DNA chippes modért 300-600 eurot! Ugyan ez tankokra is igaz! Szerintem van az a szint ami fölött már nincs ár-minőség javulás!

5 kedvelés

Ez így van, de ez nem csak a vape-re igaz, a high end felé egyre rosszabb lesz az ár-érték arány, ahogy megy egyre fejjebb az ember, úgy kap egyre kevesebbet egyre többért.

Szerintem az a fontos, hogy az ember tudja mi az az árkategória, amit megengedhet magának és ne akarjon azon felül menni. Én csak olyan modokat és tankokat veszek meg, amik közül ha az egyik is elhalálozik, akkor tudom pótolni anélkül, hogy az a családi büdzsé kárára történjen.

Mondjuk én sem tervezek 6 módnál többet venni, ha minden tankot kipróbáltam, akkor megint el fogom adogatni azokat, amik a sor végén vannak, mert már a 6 szett is olyan, van ami 3 hete nem volt a kezembe.

5 kedvelés

Így igaz! Nálam ez ugyan így működik! Sajna nem sajna megtaláltam azt a tankot ami számomra a legmegfelelőbb azon túl ha jön olyan ami számomra érdekes akkor megveszem kipróbálom és az esetek 95%-ba megy a háztól! Egyenlőre a Bishop az amiben van annyi potenciál hogy a Dvarwok mellett maradhat! Modot meg most hirtelen nem is tudnék amiért nagyon oda lennék ja és ki is próbálnék! Majd talán most hogy kijöttek a DNA 100c chippek és egy gyártó valami normálisat letesz az asztalra na arra beruházok!

5 kedvelés