Kezdek bele jönni ebbe az RTA világába :)


Szerény kis gyűjteményem ,eddig :rofl::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

16 kedvelés

Klassz, de a kiegészítőkre is figyelj jobban … a vatta alap, nem fogyhat ki…pláne 3 szett mellett :point_up:

2 kedvelés

Köszi igen csak első rendelésnél nem gondoltam,hogy ennyire béna leszek így fogytam ki a vattából sajnos

3 kedvelés

Méghogy szerény kis gyűjtemény… Mi…??? Multnap még csak 2 kazánod volt… Hamar gyarapodnak…

1 kedvelés

Mindig így kezdődik! :rofl:

Nem sokára érkezik a kövi :slight_smile: csak előtte még el passzolom a zeus Sub tankom. De már csak tank

2 kedvelés

Először,utána belejössz :rofl::rofl::rofl::rofl:

Nem kizárt,:joy::joy::joy::joy:

Csak tank! :joy:
Nyugi mindenkinél így kezdődik csak egy tank! Csak még egy mod! Csak egy kis huzal! :joy:
Az a fránya csak! :joy:
De szép szettek! Használd őket (csak) sok örömmel!

Köszönöm​:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: csak kettő az enyém harmadik páromé. De meg próbálom majd vissza fogni magam általában az aromákkal szoktam át esni a ló túloldalára :joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Apa kezdődik :rofl::rofl::rofl:kibújik a szög a zsákból :rofl::rofl:

Esetleg el árulod nekünk mi az ami úton van hozzád?..

Még nincs úton csak tervbe van :joy::joy: mondjuk attól függ hogy az illető hogy dönt hogy el adja e


De remélem igen :rofl:

1 kedvelés