Vásárlás előtt.Tanácsot Kérnék

Sziasztok.A segítségeteket kérném.Gondolkozok két RTA-RDTA-án.Az egyik a Geekvape Zeus zx 2 mesh és az Exvape Exprosimer tcx mesh rdta.Tudom volt róla teszt a hungarovapers csatin megnéztem de nem tudok dönteni.Tanácsot kérnék most váltok porlasztóról.a másik ha valaki tud segíteni előre utalás után külföldi vásárlás Cigabuy-ról,azt is meg köszönném.én sajnos nem tudok.

1 kedvelés

hello,a cigabuyon a rendeléssel kapcsolatosan tudok segíteni de ott lehet vám is ha csak nem eu ból jön.:wink:A tankokról nem tudok nyilatkozni nem használtam még olyan tankokat​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia János!

Az épp itt gyülekező fiatalság körében végzett rögtönzött közvéleménykutatás eredménye:
Logikus döntés a Zeus lenne. Mindenki imádja, aki használja.
Az Exvape pedig szerelem, de nekik macerás tank. :wink:

6 kedvelés

Köszönöm én is a Zeus fele hajlok.szerintem az lesz.

6 kedvelés

sajnos úgy látom eu raktáron most nincs zeus,mind kettő tetszik akkor marad az exvape.úgy is akciós ha jól látom. @Szabolcs_Barna írok neked privátba azt meg beszéljük a rendelést.

5 kedvelés

Sziasztok!

Az expromizer nem járt még nálam, de azok alapján, amit tudok róla, nem is fog. :slightly_smiling_face: 7gy tudom nem a legjobb konstrukció. Rossz minőségű O gyűrűk, és még egy-két hiba, erről a tankról merem ajánlani a Fehér Tamás videóját, mert erről tényleg elmondta a negatív dolgokat is (kivételesen).

A ZX szériából nálam a sima járt, az szerintem nagyon jó. :slightly_smiling_face:
Egy javaslattal élnék ezügyben, mégpedig annyival, hogy ha ZX 1/2 vásárlásán gondolkozol, szerintem megéri megvenni hozzá mindkét decket, mert több építési lehetőséged lesz, ha nem jön be az egyik, akkor ott a másik, és ha egyik sem, akkor pedig közel beszerzési árban el tudod adni kompletten.:slightly_smiling_face:

Én a mesh decket azért nem vettem meg, mert nem szeretem a mesh tankokat, ugyanis nagyon alacsony ellenállással dolgoznak, nekem nem adják úgy az ízeket, és sokat esznek.:slightly_smiling_face:

Ha kell, rendelés én én is tudok segíteni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm @anon31274546 igen tudok a hibákról.de ami nála járt az még sample volt nem tudom javították-e.az a bajom vennék zeus zx 2-öt de cigabuy-on nincs.de most el bizonytalanodtam az exvape kapcsán.ahol tudnák venni ott soknak találom szállítással a zeus-t.de filózok még rajta.

4 kedvelés

Nekem gyanúsan akciós az az RTA.:rofl:

Amúgy miért pont cigabuy? :slightly_smiling_face:

https://www.fasttech.com/category/0/search/p/0?&keywords=Geekvape+Zeus+X

4 kedvelés

csak az akcíó végett.nem fontos onnan.meg azt néztem hogy eu-ból viszonylag gyorsan itt van.eu-n kívülről nem szeretnék.

3 kedvelés

De jó, hogy utána néztem!

https://vaperina.cc/t/paypal-utan-rendelesi-tapasztalatok/3982?u=haaszzoli

Itt is akciós most a ZX. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A fasttech-en? zolibácsi.de én ott nem láttam zeus zx2 mesh-t.de valószínű hogy vak is vagyok már.

3 kedvelés

Zeus X mesh néven fut ott. De jobban jársz az SM-el.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek.elvileg Zeus zx 2 mesh.de egyenlőre filózgatok.ahonnan gyorsan jött volna ott ez nincs eu raktáron.lehet marad a liquidhall vagy a vaporism.tudom jóval drágább de meg vagyok kötve kártya hiányában.

3 kedvelés

Mondanám, hogy segítek megvenni sm-ről, csak nem tudom ideér-e időben.

5 kedvelés

SM-rol bőven ide ér meg szerintem.

5 kedvelés

Csak én most elvesztem a zeus labirintusban, ez most a zx2?

Sm-ről 7500 lenne, meg 10 dodo a mesh deck.

De ha kell én megrendelem neked…

5 kedvelés

Szuperek vagytok!Ezért(IS)szeretlek benneteket!Olyan szuper ez a közösség!!!Olyan jó itt lenni és látni,hogy mindenki milyen rendes és segítőkész!!!:heart::smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Ha érdekel a Zeus X-ZX különbség, akkor ennek a videónak az elejét ajánlom.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia
Én szintén a Zeus-t javaslom, jelenleg is azt használom, megvan kb egy hónapja.
Pofon egyszerű szerkezet, mesh meghajlít, vatta behúz, vatta végét megritkít, lötyi bele, kész! :+1:
Nekem mindkét fajta Zeus van, szeretem őket.
Egy javaslat, ha a Zeus mellett döntesz, pirosat lehetőleg ne vegyél, nekem egy hét alatt lepatogott a festék.

5 kedvelés

Köszi, színtelent akarok venni jó nekem a fém szín nem érdekel annyira milyen színe van.Meg látjuk mi a felhozatal.

4 kedvelés