Vásárlás elött tanács mtl e cigi



Erröl a két szettröl szeretnék véleményt kérni akinek esetleg van ilyen vagy ismeri jobban mint én.Esetleg más tipus is szóba jöhet ami egyszerü de nagyszerű)!:smiley:Minden vèleményt tanácsot meghallgatók!Jelenleg vaporesso gtx one van,elvagyok vele csak a szivárgása zavaró olyat szeretnék aminél ilyen nincs!Két cigire lenne szükségem hogy legyen egy pót.Az akku minimum egy napot bírjon.

2 kedvelés

Szia!

Előljáróban leszögezném,hogy egyik készülékkel sem rendelkezem ,de így technikai leírás alapján az Aspire Zelos készlet jobb döntésnek ígérkezik.Közel duplája az akkumulátor kapacitása az Istic-hez képest 3200mAh aminek elégnek kellene lennie ahhoz hogy egy napot kibírjon töltés nélkül.

A Nautilus kazánokról rosszat nem hallottam,a porlaszók könnyen beszerezhetők,aránylag nem is olyan drágák.

1 kedvelés

Szia.Mindenképp beépített akkus szeretnél?
Én most kaptam meg tőlük az Istick Pico Plus-t.

3 kedvelés

Szia nekem a GTX one nem szivárog ha jól össze van téve 3 levegő lyukkal használom 0.8ohm 50/50 arányban és simán kibir munkában egy egész napot pedig 5kor indulok és késő délután érek haza és elég sokat gőzőlgetek vele :blush::v:

3 kedvelés

Nem ragaszkodom hozzá,csak egyszerúbb a tóltése.

1 kedvelés

Igen nekem is ő volt szimpatikusabb

2 kedvelés

Szivárgás picit van igen nekem is kibír egy napot,de szeretnèk mellé még egyet.

1 kedvelés

Írnál róla majd aksi meddig -bírja stb.

2 kedvelés

Az a baj,vagyis nem baj,:wink:hogy több mod-tankom van,így nem egyet szívok egy nap.De míg kevesebb volt,nekem akkor is az egy nap tuti bírta a külső akku,de kettőt biztos kibír.Vagy többet​:wink:Ez a szívási szokásaidtól függ.A beépített akkus 1x tönkre fog menni.Ezért szereztem be utána külső akkus(1 akkus)modokat.Meg tudod…itt a mondást:"egy mod nem mod":wink::slightly_smiling_face:
Egy 1 akkus modhoz veszel 2 akkut.Mindkettőt feltöltöd.Az egyik bele a modba,a másik a táskába.Akarmikorakárhol merülne le,kicseréled és szívhatod tovább.Otthon meg pár óra alatt akkutöltővel feltöltöd a lemerült akkut.
Egy jól megválasztott akku sokkal tovább bírja mint egy beépített szerintem.

6 kedvelés

Nehéz kérdés ez az akku kérdés.Teljesen függ a felhasználó szokásaitól s hogy ki mennyire akar belemélyedni az e-cigeretta világába.Van aki csak használni szeretné a készülékét,egyszerűen nem akar foglalkozni felesleges dolgokkal.Azoknak teljesen megfelel a beépített akkus készülék.Bárhol rá lehet dugni egy áramforrásra ,mint a mobiltelefonokat .Ezekben általában Li-po akkumulátorok vannak, 2 évet simán kibírnak nagyobb teljesítmény vesztés nélkül.2 év után lehet venni egy másikat ,mint ahogy vesszük a mobiltelefonokat,fejhallgatókat,okos órákat,akkutöltőket.Ezek fogyóeszközök.Persze ha megkérdeznek,elsősorban én is a külső akkumulátoros készülékeket ajánlanám,de megértem azt is aki nem ezt preferálja.

4 kedvelés