Hotcig RDS Dual System POD 80W TC és ASPIRE ZELOS 3 KIT COMPLETE SET

Sziasztok,

A címben szereplő 2 készülékkel szemezgetek. Van valakinek tapasztalata véleménye róluk?
A wismecem sajna már olyan csúnya kopott (de szeretem), a Vaporessomnak kicsi a beépített akksija.


Hotcig RDS Dual System POD 80W TC
ASPIRE ZELOS 3 KIT COMPLETE SET

tudnátok segíteni?
Köszi Szilvi

2 kedvelés

Szia Szilvia!
Ha feltétlenül a két gép között kell választani, akkor az Aspire, az ASP chip meglepően jó tud lenni. (bár a beépített akksi miatt tuti nem venném meg).
A Hotcig sajnos az anyaghasználata és a kivitele miatt azonnal elvérzett nálam, semmiképpen sem választanám, a PCTG (fura műanyag :upside_down_face:) nálam kizáró ok (de ez szubjektív).
Sajnos tapasztalatom egyik szettel sincs, csak egy őszinte véleményt tudok adni… Ha ez segítség. :wink:

4 kedvelés

Kedves @Viktor_Hajdu ,
nekem már ez nagy segítség :slight_smile: köszönöm szépen :slight_smile:
Hát igen, a beépített akksi nálam is negatívum.
A Hotcigbe pont a különleges anyaghasználat miatti dizájn tetszett meg, de ha hamar elvérzik, akkor már kiesett a versenyből.
Mégegyszer köszi :slight_smile:

4 kedvelés

Szívesen! :smiling_face_with_three_hearts:
De szeretném hangsúlyozni, a Hotciggel kapcsolatos ellenérzéseim (is) teljesen szubjektívek, én a hasonló anyagú és kivitelű cuccokat egyáltalán nem szeretem és nem tudom használni, ragadnak vagy épp csúsznak, kifejezetten kényelmetlenek számomra, különösen melegben. A “billentett emelvényen” csücsülő tűzgomb elhelyezkedése pedig még riasztóbbá teszi nekem az egész építményt. Ezt vedd figyelembe lécci!
A tudásával nem lenne gond, ráadásul a “normál” csomagban elvileg az 510 adapter is benne van, amivel bármilyen tankot tud fogadni. :wink:

4 kedvelés

Ezért is kértem ki a véleményeket :slight_smile: köszi :slight_smile:

3 kedvelés

Szia!Ott kezdeném,hogy egyik szettet sem használtam és nem is láttam élőben ,de…Nekem van zelos2-m,amiből már csak a modot használom és kifejezett jónak tartom.Kisebb a beépített akkumulátora mint ennek(2500mAh),de egy nem túl nagyétkű mtl felhasználónak 2 naponta elég tölteni.Gombjai,kapcsolói tökéletesek.Mivel a kinézett példány már újabb széria,nem hinném hogy a minőségben lentebb mentek volna.Ebből adódik,hogy megkopásos problémáid nem valoszinu hogy valaha is lesznek.Megfogtok kövezni,de nekem a modok is csak tárgyak,úgy vagyok velük hogy ők szolgáljanak engem,és a kis zelos sokszor bizonyított már,leesett,eldőlt,esőben horgaszott :rofl:,stb de kopás nélkül bírja velem az együttlétet .

3 kedvelés

Köszi szépen :slight_smile: @Paldeak_Attila

3 kedvelés