Vaporism oldal

Sziasztok!
A Vaporism oldalról tud valaki újabb infókat. Már 2 hete dolgoznak a frissítésen, egyszer véletlenül megnyílt gyors chat váltás, amibe nem bíztattak…

1 kedvelés

Mit szeretnél onnan ?

3 kedvelés

A munkás Pod-jaimhoz porlasztó fejeket Voopoo Vmate.

1 kedvelés
6 kedvelés

Köszi ismerem őket Fámások. Nekem jelenleg életbiztosítást jelent a csomagpont vagy GLS, amit az első értesítésnél kérhetem csom.pontra. Ha missisfőnök venné át rendeléseimet már nem leveleznénk… Férfiak vagyunk nem ecsetelni nem szükséges, ugye?

6 kedvelés

Most nagyon őszinte leszek.
Nekem mindegy :joy:
A futárok ismernek látatlanba,csak a hangomat ismerik,és a “barátaim” :joy:
Ha félni kell a megrendelt termék miatt akkor ott gáz van :grin:

6 kedvelés

Nem a Fámásokkal van probléma, csak ők házhoz hozzák és én keveset vagyok otthon, így biztos nejem venné át szembesülve az árakkal Ő is igényelne legalább annyit. Így számomra 80K lenne egy egyszerű 40ezres lötyik rendelése…

5 kedvelés

Akkor csak 20 ért kell lotyit venni, és rögtön csak 40be lesz. Így asszonynak is jut valami.
Bocs, nincs közöm hozzá.

8 kedvelés

Nincs de igazad van. :hugs: :+1:

7 kedvelés

Na most, hogy már eléggé szégyenlem magam mondhatnátok valamit az oldalról…

4 kedvelés

Drága oldal.

4 kedvelés

Ne “sírj”. Te életed, úgy eléd ahogy neked jó :slightly_smiling_face:
Ez az oldal egyébként is (ahogy az összes többi)kész szociológiai tanulmány is egyben :slightly_smiling_face::rofl:

6 kedvelés

Magyar valóság…

2 kedvelés

Én se vagyok csak hajnalban meg este itthon,de megkapom a csomagokat úgy hogy senki nincs itthon​:smiling_face:
Igaz a kutyáktól fél mindegyik futár :joy:pedig nem is látják egymást :joy:

7 kedvelés

Nekem anyós veszi át …fél tőle mindenki… :joy:

8 kedvelés

Utánvétellel hogyan?

3 kedvelés

Napközbeni nálam sincs aki atvegye, de a gls futár már csak azzal hív, hogy csomag a szokasos helyen :rofl:

6 kedvelés

Én a legtöbb helyen elore.fizetek kártyával. Persze van ahol nem lehet, de ritka

6 kedvelés

Nem szeretem az utánvétes helyeket,ha minden kötél szakad akkor a melóhelyre rendelem.
De ott nem szeretem ha tudják mit mennyiért vettem :grin:
Mert magyarok vagyunk : mibű ? Hülye vagy minek a’
Meg ilyen hasonló kérdések miatt :smiling_face:

5 kedvelés

Az előre utalással más témába égettem már magam, azóta kerülöm, ha lehet.

1 kedvelés