Vaporism oldal

Ugye-ugye csak szereplők mások…

3 kedvelés

Esetleg francia shop szóba jöhet?

Kishazánkba már DPD hozza a csomagot. Tippként én elírnám a házszámot, hogy még véletlenül se tudja kézbesíteni a futár a csomagot. Kézbesítés napján kapsz emailt amiben lehet módosítani a kézbesítést egy általad megjelölt csomagpontra. Ott pedig nyitvatartási időben átvehető a csomag.

De ez a módszer bármelyik francia shopnál működik mert szinte mindenki a Colissimo-val szállít.

8 kedvelés

Olyan nincs. (6 éve nyomom)
Amúgy ha olyan a DPD ott is, mint itt Klagenfurtban, akkor simán lebacca a falsch cím ajtaja elé a cuccot…

2 kedvelés

Tudom, hogy régi a thread, de gondoltam azért megosztom az infom. Nem szállítanak csehországon kívülre, határozatlan ideig.

3 kedvelés

Felbuzdulva azon, hogy a Vaporism cz. oldal megnyílik rögtön rendeltem tőlük. Rendszerük felkínálta a választásként a magyarországi csomagpontokat. Mindent engedett oldaluk végig, befejeztem a rendelést, majd két nap múlva jött az email, miszerint törölték rendelésem és várjam meg az Vaporism eu. oldal elkészültét…

3 kedvelés

Ha nagyon muszáj lehet kérni szlovák automatába a határ közelébe, úgy csemegéztem ki, hogy az rendbe részükről és egy Esztergomi kirándulás nagy zaba a Csülök csárdába utána egy eü. séta át a hídon és kártyára nyílik a csomag automata…

4 kedvelés

Nem akarlak elkeseríteni, de én hallottam már olyan verziót, hogy a hazánkba postázást ők is elengedik. A vapeklub-on épp tegnap vagy előtte írtak cikket az 5 milliós büntetésükről amit a magyar államtól kaptak:

8 kedvelés

Ezért tűnnek el az általam kedvelt boltok…láttam sajnos én is…

6 kedvelés

Tegnap kaptam biztatást tőlük, hogy ha elkészül az Eu. oldal lehet vásárolni. V.színű, hogy lesz igazolványos életkor ellenőrzés digitálisan, mint más oldalakon is, de utána mint ellenőrzött regisztrált vásárló rendelhetsz.

3 kedvelés

Akkor visszajönnek a nyolcvanas évek vége. Tetőcsomagtartó Gorenje hűtő, kétkazettás magnó…
Lehet beindul a Vape turizmus. Tagok összeülve, költségeket megosztva és az összekovácsoló erő, nem is olyan rossz…

7 kedvelés