Vaporesso NRG

Sziasztok ! Vaporesso NRG tankhoz létezik olyan porlasztó amibe hagyományos és nem vertikális tekerést lehet gyártani? Találkozott valaki ilyennel?

2 kedvelés

Szia @PSzancso ! Sok felől hallani a Vaporesso NRG, SKRR szériákról, és porlasztós DL tankban az egyik legjobbak a piacon. RBA-ról viszont én meg nem hallottam. Egyébként milyen porlasztóval használod az NRG-t? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Én csak smokban találtam, de sajnos méretben nagyobb mint a GT és a Tfv8 baby porlasztó. Ezért a vaporesso tankba nem sikerült beletenni.

3 kedvelés

Szia!

Talán ez ad egy kis támpontot.

https://vaperina.cc/t/nagy-zur-kis-kinaban-egy-rba-mizeriaja/4074

Szép napot, kellemes vapelést!

4 kedvelés

Üdv! GT4-es van benne,maga az NRG tankot nagyon szeretem de ezek a porlasztók nagyon nem tetszenek…

2 kedvelés

Próbáld ki a GT mesh vagy az eleaf hw M vagy N porlasztokat. Nekem jobban adja az ízeket.

1 kedvelés

Merre laksz? Ha a közelemben akkor szívesen adok mesh porlasztot, hogy ki tudd próbálni.

2 kedvelés

Üdv! Szekszárdi vagyok :slight_smile:

1 kedvelés

Az nincs közel. :neutral_face: Augusztus végén tervezünk arra egy túrát de gondolom addig nem bírod ki. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Folyamatosan tekerek,újítok,kísérletezek… :slight_smile: Mondjuk ez az NRG tank lehet hogy pihentetőbe lesz rakva…gyártottam hozzá vertikális tekeréseket de nem tetszik :expressionless:

2 kedvelés

A CCELL porlasztókkal próbálkoztál már? Jó ízt adnak, és nagyon sokáig bírják. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

köszi a tippet,rajta vagyok :slight_smile:

2 kedvelés