NRG kazán házasítása SMOK TFV8 Baby rbaval

Sziasztok.
Vettem egy SMOK TFV8 Baby rba-t a vaporesso nrg kazánba. Szépen össze is lehet tekerni, mindössze annyi a gond hogy 2mm-el nagyobb lett a kazán igy a gyári üvegpalást nem jó bele. Tud valaki olyan palástot ami megoldaná ezt a problémát vagy jobban járok ha barkácsolok egy sajátot? Válaszokat előre is köszönöm!

Hello
Van 1 készletem,bár én big baby-hez használtam anno.Nem tudom van-e különbség.Ha esetleg jársz Pesten ingyen viheted.
Üdv.


Köszönöm a felajanlást, de én is ezt az rba-t vettem. A hozzá adott palást széltébe és hosszába is kicsi az nrg kazánhoz. A saját palástjával is így néz ki jelenleg:

készíttess rá fémpalástot ha máskép nem lesz jó méretű…az örök életű

Az a B terv hogy csinálok, csak bízok benne hogy találok olyat aminél látom mennyi liquid van benne. :laughing:

Érzed azt mielőtt dry heat-re fut…ha csak ez a gond.

Nem nagyon akarok a melóba szivességet kérni, es szerintem nincs megfelelő meretben rozsdamentes cső sem, úgyhogy lemezből kéne csinálni ami macerásabb egy kicsit. Ez is vissza tart. :laughing:

Vagy rábízod a profira: Összegzés - szasza4791 - Vaperina

Igen, erre is gondoltam, de izgalmasabb ha magamnak csinálom. De ő a C terv. :laughing:

Neten találtam több olyan céget aki labor felszereléssel foglalkozik és árulnak hőálló üvegcsöveket.Ha találsz megfelelő átmérőben akkor csak le kell vágni a hosszát,és nem is vészes az ára 1500-1700ft/szál.
Nem tudom neked milyen méret kell,de láttam 20-22-24-26 mm-es átmérőben.
Üdv.

Linket tudnál küldeni?

https://webaruhaz.lombik.hu/uvegcsovek

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.