Vaporesso Luxe XR MAX vagy SMOK Nord 5?

Sziasztok!

Szeretnék új készüléket vásárolni. A fennt említett készülékeken gondolkodom, és mindenképp podmod készülékbe. Ezek közül eddig csak a Smok Nord 4 készülékét használtam (amit nagyon szerettem).
Nem tudom eldönteni melyik lenne jobb, és miért ?
Nord 5-t szerettem volna eredetileg upgradelni, de vaporesso miatt kicsit elbizonytalanodtam.

Szia. Én egyik készüléket sem ismerem, de ha van nord 4 a porlasztók (ha jól lattam kompatibilisek) jó az 5höz és könnyű a beszerzés akkor az 5-öt mondanám. Pusztán mert praktikus. De ha a vaporesso piszkálja a fantáziád (amugy nagyon jó márkának tartom) nem baj ha megismerkedsz vele.

Amugy ezek mitől podmodok? Lehet hogy primitív vagyok, vagy nagyon szigorú de mivel sok podon van watt állítás es levegő szabályzás nem vágom mitől kap mod kategóriát. Nem kötözködésböl, inkább tudatlanságból.

2 kedvelés

Hali :slightly_smiling_face:

En a Sourcemore oldalon előrendeltem egy Luxe XR MAX-ot. Tesztek után és a Vaporesso oldalon található leírás meggyőzött hogy kipróbáljam. Amint megjött erősen letesztelem és ha addig még nem döntöttél, szívesen elmesélem az élményeimet :wink:

Szia!
Megerkezett mar a max?
En is elorendeltem, nekem 2 napja jott meg, rohangalos pod-nak vasaroltam, baromira meg vagyok elegedve vele. Mondjuk rendelnem kellett hozza plussz mtl cartridge-ot , es hozza 0,8 es 1,2-es porlasztot.

2 kedvelés

Nekem sajnos még nem jött meg, pedig május5. - én rendeltem elő. Lehet azért késik ennyit mert fehér színben rendeltem meg.

Te honnan rendelted elő?

Várom már nagyon. Mtl fejet mindenképpen rendelek majd hozzá, 3 legyet egy csapásra :grin:

Aksi, íz, használat, podfej-ről mi a véleményed?

1 kedvelés

Sourcemore-rol rendeltem majus 4.-en feketeben. Akksi nagyon jo , mondjuk en csak mtl -ben hasznalom 1,2-es fejjel igy 11w-ra allitja automatan es az meg is felel nekem.Igy lazan hozza a 800 slukkot. Ize, goze rendben van, a podfej nem szivarog es visszacsapodott kondenz sincs.A porlaszto elettartamarol nem tudok meg nyilatkozni 3-4 napja hasznalom naponta legalabb 500 puffot beletolok.Picit szellos nekem mtl-ben meg lezart levegovel is, igy lezartam a masik nyilast is. Szerintem jo kis pod.Most minden mast felreraktam csak ezt nyuzom, hogy lassam mennyit bir majd a porlaszto. Napi 5-7 millit szivok belole. Nikotinsos liquidet is probaltam es simat is, mindkettovel elboldogul.

3 kedvelés

Ezt jó olvasni! :blush:

Tobb teszt is említette hogx az mtl tervezéskor egy kicsit valószínű hogy háttérbe szorult, mert sok a levego nyílás rajta. Ennek ellenére amiket írtál mostmár mégjobban várom!

Örülök hogy bejött neked! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mi is így látjuk és teljes levegő elvétellel használjha a nőm :). Bár az MTL pod még nem jött meg de a Smok Novo 5 után az asszony el van olvadva :).

2 kedvelés

Mi egy Smok Novo 5-el kezdtük , de nincs jó vélemény róla. Sokan negatívan beszélnek a márkáról.

2 kedvelés