Vaporesso Luxe pm40 vásárlás/vélemény?

:rofl: bolthűség?
Sajnos brunhilde sbs ahogy látom kifutott.

Pico van. Láttam már magyar oldalon is csak sajna fáj az ára.


Van a kedvenc shopodban is

1 kedvelés

Amúgy vehetnénk bolthűségnek, de amúgy nem, pusztán arról van szó, hogy ott már kiismertem magam és az ember jobban szereti azt, amit már ismer. :slight_smile:
Amúgy látom, tényleg húzós, ennyi pénzért már egy italt is felszolgálhatna.

Bocsesz drágább mint amit Te linkeltél.SORRY :slightly_smiling_face:
Mondjuk ez a Pro,de akkor is drágább.Elnéztem. :saluting_face:

1 kedvelés

A pod lutri, lehet elmegy 2 évet, de lehet csak felet.

Ez viszont egy másik level, ahová a többiek rángatnak, már a nyúl ürege.

Személy szerint nekem a beépített akksi a szemét kategória, de nem biztos, hogy mindenkinek az, belátom.

Poris rbaban meg nem tudom, olyat kell keresni, ami ezekkel a modern mesh porikkal kompatibilis, de azokat nem ismerem. De így picit drágább lesz a móka, mint egy ursa nano.

3 kedvelés

Melyik kazánnal szimpatizálsz?

Gyermekeim az Úrban, azért egészségügyben dolgozom és nem drogdíler vagyok.:smiley::smiley::smiley: Kivet engem az idegtől kezdve minden, de a pénzhalom az aztán nem.:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Én meg a rokkant nyuggerek táborát erősítem.Együttérzek Veled. :saluting_face: :thinking: :laughing:

3 kedvelés

Azért vagyok itt, hogy tanuljak, inkább megnézek többfélét, meghallgatom mindent, minthogy kifizessek valamit, amire aztán ráb*szok.:smiley:

4 kedvelés

Nyugi, egyikünk sem éppen a főmufti baráti körének tagja :blush:
De. Ha a beépített aksid meghal, kuka az egész.
Ha az aksi külön meghal, 3000.
Ha veszel egy sz@rt, és fél év múlva bekrepál, tiszta ráfizetés.
Pont azért a pico-t ajánlottam, mert pici, könnyű, és ha nem ejted a kőre mint én akkor elég jól bírja.
Sajna nálam a 3.zuhanás nem tett jót neki. Rip pico :dizzy_face:

2 kedvelés

És nagyon helyesen csinálod,figyelsz,véleményt írsz,nyilvánítasz.Gratula. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igazad van, és jobb is lenne így hosszútávra készülni, csak az a baj, hogy tök hülye vagyok az egészhez. :smiley:

1 kedvelés

Na pont mint ahogy mi keveredtünk ide.
Csak én elötte vettem 60-ért egy dl kitet, cumóval együtt, aztán még mindig bagóztam, mert nem volt jó.

2 kedvelés

Magyarán te jobban megszívtad, mint én, mert én még nem költöttem annyit?:pleading_face:

Pontosan.
Sokba fáj az indulás, de ha veszel egy kb minden kazánhoz kompatibilis modot külső aksival azzal nem lősz mellé.
Ha nem tetszik a kazán, vagy váltasz építősre mert a pori k.drága, a pico még akkor is szolgál.
A ciginél meg úgysincs drágább.

Találtam egy ilyet,egy próbát megérne.Nekem egy évig bírta. :slightly_smiling_face:
https://www.gold-media.hu/products/elektromos-cigi-keszlet-eleaf-istick-pico-melo3-mini-kit-75w
A színétől most tekintsünk el,nem a legjobb.

:rofl::rofl::rofl::rofl: na bæszki, ez de randa :sweat_smile:

1 kedvelés

Erről már volt szó, ez klón, nem szabad megvenni.

1 kedvelés

Na az fix, hogy vattázni meg huzalozni nem fogok az 100. :smiley: jó lesz nekem úgy, hogy porlasztót veszek.
Amúgy a linken szereplő nem lenne rossz, de nagy.:pleading_face:

Az enyém ezüst volt,írtam nekik,választ még ma sem kaptam.6k+ fuvar.