Vaporesso Luxe pm40 vásárlás/vélemény?

Sziasztok! Kezdő Vaper vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek jó döntés lenne megvásárolni a a Vaporesso Luxe pm40 készüléket? Mindenképpen a podnál szeretnék maradni, jelenleg Ursa Nano Pod Kit készülékem van, és szeretem is, csak az a mennyiség amit én szívok ahhoz kevés az akksija, hamar lemerül, legalábbis az lenne a cél, hogy egy 12 órás műszakot kibírjon (nyilván nem állandóan szívom) amit a fent említett készülék szerintem képes lenne abszolválni. Vélemények/tapasztalatok?

Illetve még annyi kérdésem lenne, hogyha megveszem azt a készüléket akkor az a műanyag része - a tank - az kimosható vízzel (a porlasztó kivétele után), hogy más ízt lehessen beletölteni, vagy mindenképp új fejet is rendelni kell hozzá vagy csak elég a porlasztót rendelni?

Köszönöm.:smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::star_struck:

Kedves Alice!

Ha szereted az Ursa Nano Podot ( én igen :slight_smile: a Prot használom igaz csak “sétálósnak”)
akkor inkább azt javasolnám vegyél inkább még egy Nanot, Prot, Baby Prot.
Mert az Ursa-hoz képest nem fogja adni a megszokottat :frowning:
2 vel biztos kihúzod a napot. Nem tudom mivel használod, de ha veszel üres pod fejet, és porlasztókat úgy variálsz az ízekkel is ahogy szeretnél.

Tisztelettel

2 kedvelés

Igen, már most is úgy csinálom, hogy van egy csomó töltött fejem különböző ízekkel, és ez így nekem szuper. Én is gondoltam arra, amit mondtál, hogy két készüléket viszek be, de az úgy valahogy nem esne kézre nekem v nem tudom, az olyan kellemetlen, mintha csak egy olyat használnék ami tutira bírja és több liquidet is lehet beletölteni, kevésbé gyakran kell töltögetni.
Én így terveztem, hogy itthonra marad az Ursa, próbálgatom az ízeket és ami nagyon bejön azt berakom a Vaporesso-ba és egész műszakba elleszek vele.
Amúgy azt, hogy értetted, hogy az Ursához képest nem fogja adni a megszokottat? Köszi.:smiling_face_with_three_hearts:

Ízben sajnos, és gondolom az számodra is fontos?

Tisztelettel

1 kedvelés

Nagyon fontos, de azt írták róla (egy pár fórumot meg videót már megnéztem), hogy van benne valami olyan technológia amitől jobban lehet érezni az ízeket, vagy jobban kiadja azokat.

1 kedvelés

Tudom, hogy minden ilyen vidi tök hiteles, de ha megnézem a magyar yt készítőket, nekem vannak fenntartásaim velük.
Ha mindenképpen 1 készüléket szeretnél, akkor vegyél egy picike egy aksis modot meg egy jó kazánt hozzá aztán problem :white_check_mark:

1 kedvelés

Nem magyar videókat néztem, sőt az érintett termékről nincs is magyar videó, csak egy de az eléggé összecsapott. :smiley:
Jó lenne amit írsz, de sajnos annyira még nem értek ezekhez a dolgokhoz, tuti elcsesznék valamit.:sweat_smile:

1 kedvelés

:rofl::rofl::rofl::rofl:
Egy mod, rácsavar egy kazán, abba be egy pori :woozy_face:
Mit csesznél el? :rofl:

Hidd el, képes vagyok rá.:joy:
Mondjuk nagyon régen volt egy olyanom, azt egész jól kezeltem. :smiley:

Minden kezdő ezt hiszi :blush:
Ha a majd 60 éves anyám elbír vele, akkor nem hinném hogy neked problémát okozna.
De te tudod :woman_shrugging:
Nem hiszem hogy van akkora pod hogy egy egész napot kiszolgál, akkor inkább 2-t kell vinned

Najó, valószínű azt rontanám el, hogy nem megfelelő modot vagy kazánt vennék.:smile:
Amit most használok az 800mAh-s, most éjszakai műszakban 1X kellett töltenem, és amit vennék az egy ezressel több, azért gondoltam, hogy az kibírná.

Ó, hát akkor jönnek a boltkórosok, megmondod mennyi cash van és már nyomhatod is az entert :rofl:
Azért van ez a csoport, hogy segítsen (elkölteni a vagyonod) :rofl:

1 kedvelés

Ó abban nem kell segíteni, megy az magától is sajnos.:joy::joy::joy:

Ez mi duma:

Nagyon jó, tetszik :slight_smile:

Tisztelettel

Boltkórosnak vannak nevezve akik hódolnak az új maniájuknak. :smiley::smiley: #kaptahalt
Sajnos az vagyok szerintem már.:joy:

Ó, ez nem új mánia :blush:
De ha a tutit szeretnéd, tudni fogják hogy mi kell neked.
Mivel én pici tévelygés után már építettem is, igy sajnos a poris kazánokat nem vágom.

Mármint nekem új mánia, úgy értettem. :slight_smile:
Remélem akkor lesznek még sokan akik ehhez a témához hozzászólnak.:smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Írd mennyi az annyi, mit szeretnél, én meg hívom őket.
@Ispy @Zolika pls.

1 kedvelés

Közelítsük meg másként :slight_smile:
Márka nélkül letudnád írni, milyen elvárásaid vannak
az új készüléktől?

Tisztelettel

4 kedvelés
  • Kicsi legyen és kompakt
  • Beépített akksival, olyan ami elég sokáig bírja egy töltéssel
  • Tűzgomb nélküli - bár tudom, hogy erre nem sok esély van, mert a legtöbb modell olyan, szóval ez másodlagos
  • Az a legjobb mikor kompakt fejeket lehet hozzá venni amiben már benne van a porlasztó is, és csak a levest önti bele az ember - ilyen az Ursa is, de ahogy néztem a Vaporessoban sem lenne bonyolult a porli csere, szóval egy olyan ami van annyira egyszerű, mint az, az is megfelel
  • Férjen el benne sok liquid
  • Jól nézzen ki :smiley:
    Ezekre gondoltam akkor is, mikor a kérdésben említett eszközt megtaláltam.

(Amúgy a TheLiquidCityről rendeltem eddig mindent.)