Vaporesso GTX GO 80 es feltöltés utan forró gőz jön belőle

Sziasztok! Tudna valaki segiteni? Ma vettem vaporesso GTX GO 80 es feltöltés utan forró gőz jön belőle! Szetszedtem akkor folyt belőle a likvid! Tisztítás utan szinten forró gőz jött! Előre is köszönöm a válaszokat

1 kedvelés

Szia! Először is mivel töltötted fel? Másodszor, ha szétszeded, akkor valóban folyik belőle a likvid. És harmadszor, mit takarítottál ki és hogyan? :wink:
Volt már elötte ilyen eszközöd vagy másik? DL-es felhasználó vagy? Mennyire forró a gőz? Nekem Sky Solo Plus van, és az is jóval melegebb gőzt ad, mint pl. az Argus és a Lostvape Subohm tankjaim. Magasabb, nem szabályozható, fix watt-on működik, ezért melegebb a gőz.

4 kedvelés

Szia! Az ott vásárolt likviddel töltöttem fel! A tankot es a porlasztót

BPeti üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jún. 6., Cs 6:15):

2 kedvelés

Kedves Peti!

Minden megoldódott! Fekhivtam az uzletet es a pirlasztoval volt gond! Köszönöm gyors válaszát! Üdvözlettel Zsuzsa

Zsuzsanna Radnótiné Horváth <r.horvath.zsuzsanna@gmail.com> ezt írta (időpont: 2024. jún. 6., Cs 11:03):

3 kedvelés

Hát igen, vannak selejt porlasztók.:face_vomiting: Akkor ezek szerint azt ajánlották cserélj porlasztót, és a csere megoldotta a problémát.:upside_down_face: Kellemes gőzölést!:grin:

2 kedvelés

Igen pontosan :grin:Köszönöm viszont kívánom neked

BPeti üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jún. 6., Cs 12:16):

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.