Vaporesso gtx one tank

Sziasztok,merre tudok venni gtx one tankohoz bubis palástot mert ma reggel sikeresen eltörte az asszony le ejtette az asztalról a 3ml et de még az volt a szerecse,hogy a 2ml benne volt a dobozában így kicseréltem neki.De vennék tartalékba ha lehetne valamerre ebben szeretnék segítséget kérni köszi előre is nektek.:blush:

1 kedvelés

de ha lenne esetleg valakinek feleslegbe meg veszem azt is​:blush::wink:

1 kedvelés

Tudom,hogy s.o.s. kéne,de nekem még azzal van összeszerelve,mert mivel tönkrement az új tankom tudod milye,nem tudom ugye használni.(A Coilart Salt-ot)Így gondoltam veszek még vagy 2 porit a gtx tankjába.Majd jött a felajánlás a Dvarw 16-os.:slightly_smiling_face:
Meg tudjátok várni,hogy megérkezzen,megtekerjem és kipróbáljam?Mert,ha igen,akkor,ha minden ok,én el tudom nektek küldeni ajcsiba a bubisat.
(Amúgy nagyon sok általunk ismert áruházban lehet kapni bubis üveget,csak többe kerülne a szállítás mint a bubis sztem)

2 kedvelés

nekem nem s.o.s. ben kell rá ér nekem volt mit rakjak az asszonynak rá a 2 ml rajta van neki így jó.De nem drága a kész tank sem néztem a sourcemoron lehet jövőre vagy 2db ot veszek neki tartalékba hadj legyen​:blush::sweat_smile:

1 kedvelés

tudom drágább a szállítás sok itteni helyen néztem a bubisat a sourcemoron is de nem találtam máshol még nem néztem meg de rá ér nekem.:blush:

1 kedvelés

lehet majd jövőre a csehektől rendelek ott van nem is drága meg mellé úgyis akkor veszem valamit ami nekem valo akár egy rta vagy egy modot​:sweat_smile:

1 kedvelés

Szia!

Nálam is összetört a bubis palást.
Nemrég rendeltem hozzá, mivel elajandékoztam öcsémnek, hátha ő is “megtér”

Én innen rendeltem, mivel a nikotint is innen szoktam ezért kézenfekvő volt
Másfél, max 2 hét alatt itt van. Posta az 6 EUR

https://www.lepetitvapoteur.com/en/tank/8554-pyrex-gtx-tank-18-vaporesso.html

Eseteleg ha kellene otthonra még valami vape cucc (nikotin, alaplé, Vatta…stb.), vagy porlasztók a GTX hez, érdemes lehetne innen egyben venni

A Vaporizm-en most akciós, de ott nem tudom mennyi a posta

2 kedvelés

köszi szépen na itt nem is néztem a le petiten majd utánna nézek.:blush:

1 kedvelés

Szuper!
Ezek szerint nem kell bemutatni az oldalt :slight_smile:

Én innen rendeltem magát a készüléket is csomagban 3 liqviddel meg vettem hozzá pluszba még kész liqvideket. Így indult a vape pályafutásom :slight_smile:

2 kedvelés

Ha szóltál volna hamarabb…akkor bedobom a kosaramba :wink:

2 kedvelés

látod jo lett volna,megint rendeltél valamit?:sweat_smile:

vagy 2db jo lett volna akkor,ha még nem külték el írhatnál nekik hogy 2 rakjanak bele és ki fizetem neked ha lehet de ha nem az sem baj rá ér majd jövőre akkor intézek valamelyik oldalon.:blush::wink:

Á…dehoooooogy :rofl::rofl::rofl:csak ugye na…igen rendeltem ,de idén már tuti nem fogok ezt megígérem bárkinek​:grin:

1 kedvelés

még a hét itt van csak nehéz kibírni,hogy ne rendeljen az ember valamit de csak ki bírod​:sweat_smile:vagy nem.

2 kedvelés

:rofl:azt hiszem idénre már eleget költöttem

1 kedvelés

nekem a franciáknál ott van a kosárba a 24mm kayfun lite a sima de várok valami akciot most rá majd jövőre terveben van nekem​:grin:

1 kedvelés

Nem bánod meg tuti,de állítólag a 2021 jobb

1 kedvelés

az drágább nem vagy nem sok különbség van árak között​:thinking::blush:

1 kedvelés

Már nem merek nézelődni,mert nemrég erősítettek meg egy kazánról,így arra fájt a fogam :grin:

1 kedvelés

szia,köszi vettem már egy pár hónapja azt hiszem a sourcemorol rendeltem anno de megnézem ott is.Vettem 2db ot de lehet kellesz még majd tartalékban mert heti 1 vagy 2 szer mindig leejti az asszony a gtx jét​:grin::wink:

1 kedvelés