Vapopresso gen s 80 mod

A vapopresso gen 80 s készülékem csak akkor kapcsol be ha usb re van kötve! Mi lehet a baj?

4 kedvelés

Ha másik akkumulátorral se kapcsol be akkor érdemes új készülék után kutatni. Esélyes , hogy tönkrement. Illetve ha még garanciális érdemes egy kört futni az webshoppal.

4 kedvelés

Ez is csak 3 hónap garit kapott? Miért csak ennyit vállalnak? :question::question::question:

3 kedvelés

Talán mert kinai?

Pár éve több ilyen hírrel szembesültem:

Az átadás során leszakad a híd…

Díszvilágításba pompázó szálloda kigyullad az átadási ceremónián, okosba vékonyabb vezetékeket használtak…

Az unióba betiltott vegyszerrel rögzítik a farmerok színét bőr rákot okozva…

Melaminnal sűrítik a bébitápot több száz csecsemő halálát okozva…

Csak a profit számit.

5 kedvelés

Mert ezek egyszerű kopó eszközök. Vannak jobb minőségű kínai termékek de a többség arra lett kitalálva, hogy minél hamarabb tönkremenjen és vegyél egy újat. Nem hiába jelenik meg hétről hétre új vape eszköz a gyártóktól. Leginkább pod vagy porlasztós eszközök beépített akkuval.

9 kedvelés

A Kínai gazdasági és infrastrukturális hibák nem a profitról szólnak hanem inkább a korrupció illetve a kedves vezetők felé irányuló megfelelési kényszer. De ez nem is ide való téma​:sweat_smile:

7 kedvelés

Elnézést.

2 kedvelés

Értem és elfogadom gondolataidat, de írásom arra irányult, hogy a gazdaság minden területén tapintható a vázolt jelenség. Nem helyezhetjük magunkat burokba csak a minket érintő témákban, legyintve és elfogadóan ááá ezek eldobható termékek. Egy híd, szálloda vagy az emberi életek is ezt a besorolást érdemlik? Nem beszélve a megdöbbentő statisztikákról. Az USA GDP-kének 8-9 százalékát költi fegyverkezésre, kína 18-20%. Most gazdasági vagy katonai hatalomra törekszik. Egy Német tanulmány szerint is érzékelhető az Európai gazdaságot fenyegető pillanatnyilag jó és gazdasági hasznot hajtó ötletek kimenetelének elemzése.

VW. autógyár tanulmánya a kínába költöztetett gyárral kapcsolatba:

Az elköltöztetett gyár az anyaországba munkanélküliséget okoz…

Borítékolható az átadott technológia ellopása…

Az így felhasználtakkal előállított kínai autók sokkal olcsóbban kerülhetnek a piacra köszönhetően a teljes szociális háló hiányának a mondvacsinált és még azokat sem betartott ISO. rendszereknek, hiányos technológiai fegyelem, olcsó és az Unióba betiltott ( mégis van eladó, akitől megvehető) alapanyagok felhasználásával, jóval alacsonyabb előállítási költségekkel….

A Német munkanélküli nem tudja megfizetni csak a kínai vw-ét piacvesztést okozva az eredeti VW. konszernek.

A Több kínai műszaki cikken olvasható az eredet bizonygatása pl. Eleaf „csak eredeti eleaf termékeket árulunk. stb… Ezek még saját maguktól is lopnak?

5 kedvelés

Az utóbbi időben behatóbban tanulmányoztam a kínai óragyártás remekeit. A válasz röviden: IGEN.

4 kedvelés

Németországnak annyi…mint nemzet, mint gazdaság, mint kultúra…minden téren!
Az eddig hitelező hamarosan hitelért fog sorba állni…szégyen, hogy veszni engedik

4 kedvelés

Így van. :saluting_face:

4 kedvelés

Amerika miután teljesen eladósodott kína irányába, átadta Europának a problémát. A FED. (Usa jegybank) meg vakarja a fejét, hogy lehet több Dollár jelen a világba, mint amennyit nyomtattak?
Hígításként megjelennek a virtuális valuták stb…

3 kedvelés

Hali! Tudnál ajánlani pár nem kínai mod-ot? ThX!

2 kedvelés

Igaz nem engem,de DICODES :smiling_face:
gari is van és nem romlik el még a térkő találkozástól sem :wink:

6 kedvelés

Amikor megfertőződöttem az RTA világgal csak a német esetleg olasz termékek felé kacsingattam…

2 kedvelés

Görög,fehérorosz és stb :grin:
Szinte minden nemzetből van itthon :joy:

4 kedvelés

Jól tudom, hogy a Byka és Prime is Fehérorosz tervezés?

A kayfunra nem esküdnék meg,de a vape system az igen.

1 kedvelés

Valahol olvastam, hogy a Prime F.orosz tervezés Kayfun gyártás ez csak a Prim-ra vonatkozik.

Azért mert orosz városokat is lézergravíroztak a palástokra?