Vapopresso gen s 80 mod

Nem csak azért egy cikkben olvastam v.melyik bolt oldalán.

2 kedvelés

Hivatalosan németországban gyártották,azt hogy ki tervezte azt nem tudom :smiling_face:

1 kedvelés

De most, hogy beszélünk róla nem is ugrik be kínai high end… Vagy van?

3 kedvelés

Ha lenne is az is lopott valahonnan :joy:

3 kedvelés

No meg a Covid vajon milyen céllal nyerték ki a denevérek szervezetéből és zárják kémcsövekbe, majd a már említett tech.fegyelem hiánya miatt elszabadul megfertőzve az egész világot…

4 kedvelés

Oltatlan vagyok és még élek :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nekem ne szabályozzon holmi nagyhatalom :smiling_face:

6 kedvelés

Vagy sokat vagy a magasba…

3 kedvelés

És néha-néha csak a mod-jaid betegednek…

1 kedvelés

sőőőt, nagyobb eséllyel egészségesebben is fogsz élni mintha… :point_up:

Ránéztem a téma címére…egy pöttyet elkanyarodtunk tőle :rofl:

4 kedvelés

Szerencsére ritkán volt “elhalálozás” a modjaimnál,de mióta megtaláltam ami télen nyáron ,magasban is működik nálam azóta nem kell másikat vennem :smiling_face:

1 kedvelés

Kezdő vagyok, de már tudok egy párat. Dicodes Dani, Taifun németek Limelight szerb, GUS görög BP.olasz stb…

3 kedvelés

Jöhetnek a Profik felsorolásai is…

Továbbra sem értem mi köze van a Vapopressoooo :coffee: gen 80 S témához a leszakadó híd, leégett szálloda, vegyszerek amik rákot okoznak, fegyverkezés, VW, német gazdaság és a denevérből kivont vírus​:sweat_smile: De lehet hogy a posztapokaliptikus jövőkép a selejtes mod okozta pillangóhatás miatt alakult ki​:thinking:

Nincs konteo topic? Én nyitott vagyok mindenre és mindenkit meghalgatok mert sokat lehet tanulni abból, hogy a jelenkor hatásai mit váltanak ki az emberekből.

5 kedvelés

Gern geschehen!

6 kedvelés

Felgyülemlett, megerjedt, kibuggyant… És nem liquidról írok.

2 kedvelés

Van ez így​:hugs:

2 kedvelés

Igazad van a polcomra néztem :slightly_smiling_face:
ÉS KÖSZÖNÖM :rofl:

3 kedvelés

Köszi a nem kínai mod-okat. :laughing: Jobb lett volna egy új témát nyitni?! :rofl:

3 kedvelés