Vapirit 80W POD

Sziasztok Vapirit 80W POD MOD-hoz tankot honnan tudnék beszerezni?

PNP coilos, úgyhogy kb. bárhonnan. Feltételezve, hogy csak a coil kell. Ha a podfej is kellene, akkor qka és újratervezés.

Nem coil kell hanem maga az üres pod tank.

Akkor új podot vegyél inkább. Ebbe úgysem találsz jó áron üres podot, ha egyáltalán találsz …

2 kedvelés

Ez az új pod amit vettem és amire még várok, hogy megérkezzen :joy::joy::joy:

Egy német weboldalon találtam egyébként, megpróbálok onnan rendelni hozzá.

Szerintem jobb pnp/gtx porlasztót fogadó eszközök is vannak a piacon. Plusz tank helyett szerintem egy másik készülék berendelésével jobban járnál.

Ha jól sejtem juicyvapourtól rendelted a készüléket.

Igen, juicyról fog érkezni a készülék

Még nem késő töröltetni a rendelésem, milyen cserélhető akkus pod modot ajánlanátok?

Egyiket se ajánlanám. Jobban jársz egy mod+tank opcióval. Ha utólag rájönnél, hogy kipróbálnál más fajta porlasztót fogadó tankot vagy esetleg építős tankot vennél akkor nyert ügyed van egy 510-es csatlakozós moddal.

kumulusvape.fr-n vagy lepetitvapoteur.com-n néznék körbe.

3 kedvelés

Szia,
Lehet tudni honnan? Sajnos elhagytam az enyémet hétvégén, szóval kéne nekem is.

Update: Végül egy Voopoo Argus Pro 80W készüléket vásároltam, mert ahhoz volt DL és MTL pót podfej is.

A Vapirit 80W podfej még a gyártónál is hiánycikk, a juicy vapour csapata igyekszik rá forrást találni. Esetleg német webshopokban nézz körül.

1 kedvelés

Körül néztem, sehol semmi.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.