Felső levegő beáramlós ecigi?

Üdv!

Igazából először azt szerettem volna kérdezni, hogy tudtok-e esetleg olyan e-cigit, amelyiknek felső beáramlású levegőző nyílása van (meg még más egyéb specifikáció is van), de rájöttem, hogy lehet túl sok a kikötésem egyszerre, így igazából az lenne a kérdésem, hogy tudok-e olyan weboldalt, ahol nagyon sok e-cigi fel van töltve és lehet- e különböző tulajdonságok alapján szűrni a találatokat? Ha lehetséges, hogy minél több tulajdonság alapjén lehessen szűrni! :slightly_smiling_face:
Egyébként a cigi tulajdonságai, amik érdekelnek, ugye a levegő beáramlás a tank felett legyen, automata bekapcsolás (ha szívom működik), vékony legyen, type-c csatis és cserélhető akkus. K9szi, ha valaki mégis tudna ilyent! :slight_smile:

Ja és DL persze :smiley:

Okés felső levegőzésű tank . Ez stim . Vékony na az már bukta ha cserélhető akkus . Vákum kapcsolós ha nem pod akkor felejtős.

2 kedvelés

“Ha szívom működik”-et DL-ben szerintem nem fogsz találni. Ilyen tulajdonsággal POD készülékek vannak, de azok jellemzően nem cserélhető akkusak.

igazából a cserélhető aksi az alkuképes :slight_smile: hogy pod, mod pod mod vagy milyen igazából nekem nem oszt a kérdésen.

Felső levegőzésű is bukta ha pod és vákumkapcsolós

Látom jól összeírtad a hasznos tulajdonságokat…a gond csak az, hogy mindez egy ecigi típusra nem lehet igaz :grin: Ha értenél hozzá tudnád, így csak fogadd el.

Voopoo doric 60w . 2500mah, pnp porlasztó család, gombra és szívásra is kapcsol. Jelzem nem kicsi . Ezzel a paraméterrekel nem is lesz az

de nem értek, ezért kérdezek :smiley:

lecsekkolom, köszönöm! :slight_smile:

nos, a felsőlevegőzést engedd el…talán van a többi kritériumnak megfelelő. Én minden POD-ot nem ismerek…szerencsére :slightly_smiling_face:

Teljesen jól csinálod! Te összeírtad, hogy számodra mely kritériumok lennének fontosak. Mi majd elmondjuk, mely kritériumokat mely kritériumokkal lehet összekapcsolni. Te meg majd szépen lassan kiszelektálod, hogy miről tudsz lemondani. Minden kritériumodnak megfelelő szerkezet nem létezik. Hasonló talán, de az már nem olyan, mint amit szeretnél, elképzeltél. Nem baj, hogy nem értesz hozzá. Majd belejössz. Lehet a végén egy sokkal jobb helyen fogsz kikötni, mint ahova gondoltad, hogy indulsz. Jönnek majd az egymásnak ellentmondó ötletek. Ha figyelmes vagy, már magadtól is jobban össze fogod tudni rakni a képet, ami jelenleg egy puzzle ráadásul szatyorban. Ki fog az alakulni. Jelen pillanatban ott tartunk, hogy szeretnél mondjuk egy nagyon pici kabriót, ami vízalatt is tud menni, de ne ázzon be, beleférjen vagy 40 ember, mindezt a felhők felett.:wink:

1 kedvelés

cserélhető akku 18650,21700 dl,és a többi rajtad múlik :grin:

1 kedvelés

Tudjuk mi a jó a podban és mi a rossz ? Hát faék .
Pod mod hát már engedné szárnyalni de vegyél hozzá majd később egy 510 átalakítót . És még mindig kevés lesz ha jó :thinking::shushing_face:

2 kedvelés