Vaping Underground vs Liquidhall alaplé összegzés/vélemény

Sziasztok!
Most, hogy már lassan elgőzölöm az első fél liter Liquidhallos alaplevemet, gondoltam írok egy személyes véleményt, hátha segít valakinek.

Alaphelyzet: VU-s alaplevet (12-es) szívtam éveken keresztül, de most váltani szerettem volna, így rápróbáltam a Liquidhallosra (6-os). Sok pletyka keringett arról, hogy a VU hígítja az alapleveit, így nyugodtan lehet kisebb erősségűvel próbálkozni egy minőségibb alapból.

Észrevételek: Egy a biztos, hogy gyengébb. Gyengébb, de nem annyival, mintha valóban felére csökkentettem volna a nikotin tartalmat, így valóban kijelenthetem én is, hogy a VU-s valahogy meg van mókolva, azt mondanám, hogy az ottani 12-es ilyen 9-esnek felelhet meg a Liquidhallosból.
Pozitív dolog még az is, hogy miután benikotinoztam az alapot, nem volt az a szúrós, fura szaga, mint a VU-s-nak.
Azt vettem észre magamon, hogy jóval hamarabb gőzölöm el a liquidet, mint eddig, ezért szerintem picit növelnem kell a nikotin mennyiségét.
Dióhéjban ennyi, köszönöm ha végigolvastad, remélem tudtam segíteni ezzel valakinek! :slight_smile:

11 kedvelés

Szerintem csakis papíron egyforma nic tartalmú liquid-eket célszerű hasonlítani erősség szempontjából.

4 kedvelés

Ezzel maximálisan egyet értek veled :smiley: