Vapeyaya rendelés

Sziasztok kedves vape társak :slight_smile: Olyan kérdésem lenne hogy rendelt-e már valaki erről az oldalról: https://www.vapeyaya.com/ 4 napja rendeltem és még visszaigazoló emailt sem kaptam. Az rendelések fül alatt azt írja hogy függőben, válaszotokat előre is köszönöm :slight_smile:

Most neztem az oldalt,az azért kemény hogy van e-mail címük,meg fax számuk ,de egy vezetékes ,vagy mobil számra már nem futotta​:flushed:

4 kedvelés

Remélem nem fizettél előre. :frowning:

3 kedvelés

Egyebbkent mutatja,hogy a rendelesed epp függőben,ha csomagolják,majd mást látsz itt,ha feladták megint mást .Amugy szerintem nem kell aggódni ,látom elfogadják a PayPal-t,Visa-t,ha ilyenekkel vagy hasonlóval fizettél biztonságban van a pénzed .

6 kedvelés

sajnos de paypallal :confused:

2 kedvelés

ja, akkor ne aggódj, ott kezeskednek a pénzedért :+1:

4 kedvelés

rendben,köszönöm :slight_smile:

3 kedvelés

PayPal a legjobb előbb visszakapod a pénzed mint ahogy szeretnéd :ok_hand:

6 kedvelés

Egyebbként csak írj rájuk,ha bizalmatlan vagy.Azt írják e-mailre egy napon belül valaszolnak

4 kedvelés

Irtam a supnak e-mailt pénteken de még nem válaszoltak

1 kedvelés

Hogy tudnak kereskedni érte?Miért van így biztonságban a pénz?Bocsi a kérdésért,nem ismerem a PayPal-t.Van a férjemnek,de nem ismerem​:slightly_smiling_face:

Az oldalról sajna csak annyit tudok, hogy számomra teljesen ismeretlen. Sok, kb 10 oldalról tudok, ami Vape cuccokat árul, de róluk most hallok először.:disappointed:

Pontosan ezért merült fel bennem az a két kérdés, hogy ez honnan jött, és mit szerettél volna tőlük rendelni? :slightly_smiling_face:
Ha tudok, abban szívesen segítek, hogy honnan érdemes.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Mert csak akkreditált boltokkal kötnek szerződést, ők kifzetnek téged, majd behajtják az üzleten.

3 kedvelés

hát elsősorban kayfun prime clonet rendeltem meg pár drip tipet

2 kedvelés

Azigen,akkor rajtad áll.Ha akarsz vársz pár napot,ha nem PayPalon megigenyled a pénzed.Ök azonnal visszatartják a számlájáról a pénzt és van 4-5 napja bizonyítani ,hogy feladta vagy leszállította neked a csomagot.

2 kedvelés

hát lehet péntekig várok hátha

1 kedvelés

Hát, nem sok helyen van…azért találtam. :slightly_smiling_face:

Ha minden jól megy, akkor @anon88785338 -nak is innen lesz, ha lesz.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

huh köszönöm :slight_smile: hát ha nem járok sikerrel innen rendelem meg. :slight_smile:

3 kedvelés

Picit off,de PayPal-lal régen volt egy jó storym.Van egy kis eBay store-om és postázok a világ minden tájára.Tehát volt egy eladásom ha jól emlékszem Oroszországba.Vevő valós cím,rengeteg pozitív Feedback az elmúlt évekből,stb.Egyszer jön az e-mail ebay-től,vagy PayPal-tól,akkor meg egy cég volt a kettő .Visszatartják ebből az értékesítésből a bevételem,küldjek,számlát,postai papírokat,stb mert ez a kifizetés egy olyan PayPal címmel történt,ami egy angliai nő creditkártyáját használta ( hack!!).Elküldtem minden adatot és hamarosan a pénz újra a PayPal számlámon volt.A PayPal védi nemcsak a vevőt ,de az eladót is!!A csattanó a végére ,az orosz hackertől az eladás után pozitív feedback-et kaptam,elégedett volt a “vásárlással “ :rofl::rofl:

8 kedvelés

Mid van?:see_no_evil::slightly_smiling_face: