VapeVicc! Inkább nevessünk mint sírjunk…

9 kedvelés

Tudom hogy sokan vagytok így :smiley:

8 kedvelés

Mivel más képmegosztós posztot nem láttam így felteszem itt a kérdést és ez nem vicc :smiley:
Hol tudnék JÓ minőségű pólót készíttetni rendelésre ezzel a mintával? Van itt helyileg is egy üzlet de velük nem nem igazán vagyok elégedett.

8 kedvelés

Köszi :slight_smile: Van náluk a témával kapcsolatos választható minta is, nagyon király

6 kedvelés

Fahrrad-St-C3-A4nder-aus-Edelstal-wie-eine-Spirale Fahrrad-St-C3-A4nder-mit-den-Regenbogenfarben
Vajon melyik tekerés jó a gépembe? :rofl: :smiley: :laughing:

12 kedvelés

Az alsó az újfajta Ni80? :joy:

3 kedvelés

Igen​:rofl::rofl:De nem tudom meddig lenne ilyen szines​:thinking::thinking:

2 kedvelés

Lehet nekem szar a humorom de én sokat röhögtem rajta :smiley:

2 kedvelés

Ez az a fajta amitől színes lesz a gőz de pszt :wink: :grin:

3 kedvelés

10 kedvelés

@deidra_nicthea emlékszel? :joy:

14 kedvelés

Pedig ez mekkora ötlet :smiley:

Legalább egy párna egy szerintem :smiley:

1 kedvelés

Ezek szerint már tapasztalt vagy ilyen téren :smiley:

1 kedvelés

3 kedvelés

Aaaahahahahah, a megborulásomra is emlékszem még :joy::joy::joy:

1 kedvelés

9x volt nikotinmérgezésem.:flushed: Van is erről egy cikkem. Amúgy majdnem meghaltam, és arra mondják hogy az amúgy enyhe mérgezés, ahhhh köszi. :joy::joy::joy:

Én sem feledem ám :joy:

1 kedvelés

Valami rémlik ezzel kapcsolatban de már nem tudom hol olvastam de ha lennél olyan kedves és belinkelnéd akkor megismételném :slight_smile:

1 kedvelés
3 kedvelés

Köszönöm :slight_smile: Érdekes ez a nikotin dolog és sokat járt az agyam ezen hogy vajon nekem lesz-e hasonló rossz. Körülbelül 11 évig dohányoztam, az első 1-2 évben csak gyenge cigarettákat szívtam aztán egyre jobban átálltam az erősebbre majd a töltöttre ami erősebb volt számomra az összes boltban kaphatónál és persze akkor is a legerősebb dohányt vettem mindig de amióta megy ez a vapelés én max 6-os erősséggel el vagyok, nem érzem azt hogy több kellene, nem remegek a nikotin után stb. Egyszer egy munkatársam megkínált az övéből ami állítása szerint 9-es volt de attól meg már köhögtem. Ezzel szemben te kezdtél 21 aztán 18-as nikotinnal ami durván soknak tűnik :smiley: Biztos hozzá tudnék szokni az erősebbhez és akkor kevesebbet szívnám,kevesebb fogyna de nekem így jó, így élvezem. Néha azt veszem észre hogy csak azért szívom hogy érezzem a finom ízeket és olyankor elgondolkozom rajta hogy mi lenne ha egyszer nikotin nélkül próbálnám ki. Lehet nem is kell az a nikotin? :thinking:
Nem értem mi változott meg bennem amióta leszoktam az analógról mert addig és főleg a vége felé kialakult egy már számomra is undorító láncdohányosság…

3 kedvelés