VapeVicc! Inkább nevessünk mint sírjunk…

Az ellehetetlenített helyzetünkre hivatkozva! Mert ez már röhejes, de tényleg! Ide fognak kerülni viccek, meme-ek. Ha szeretnétek Ti is száljatok be! Saját kreálmány is jöhet bátran. Obszcén, vulgáris, besértődős (szőke nős, nemi hovatartázásos, etnikumra célozgatós) témákat lehetőleg kerüljük. A politikát csak súrolva említhetjük meg! De vita egyikből sem kerekedhet! Szóviccek is jöhetnek. Minden olyan dolog, amivel mosolyt csalhatunk vapertársaink arcára! Jöhetnek vicces szituációk is. Bár nem látszik, de szeretem a mosolyládát nyitogatni! Így örömömre szolgálna, ha tehetnék valamit azért, hogy akár 2 percre is, de elfeledtessem az egyre nehezedő itthoni helyzetről a figyelmet. Sokunknak a Vape az életünk, ezért nagyon meg tudnak viselni a korlátozások, atrocitások, beszólogatások stb. De nem kell erre hivatkoznom sem. Hisz a humor egyfajta éltető erő ami mindig is az elsők közt szerepelt az életemben. Nem az első próbálkozásom ez már, csak jól titkolom, de nagyon vicces vagyok! Majd meglátod! :slight_smile: Igyekszem naponta összehozni valami frappánsat és vicceset. Kezdjük egy szóviccel! :smiley:

  • Mit mondunk akkor, mikor túlizzik a vatta és lángra kap?
  • Már Aegis!
18 kedvelés
7 kedvelés


Fenébe, elfelejtettem a vape-emet!


Kérem segítse. Nem vagyok hajléktalan, csak pénz kell, hogy több modot vehessek.


Egy kis off, a tökéletes Iphone 11 tok. :slight_smile:

12 kedvelés

Ez valós. A GTA5-ben van. :grinning:

10 kedvelés

Bocs ha morbid!

12 kedvelés

Értem a viccet. :joy: Ismerek olyat aki bontott szét tampont. És váltig állítja, hogy a legfinomabb ízeket az hozza. :grinning:

5 kedvelés

Ez inkább cuki, de jópofa. :heart_eyes::joy:

1 kedvelés

FB_IMG_1458244715781

11 kedvelés

Úgyis mindjárt Miki meg Kari… :grinning:

14 kedvelés

15 kedvelés

$Shop

9 kedvelés

Elnézést kérek! :grinning:

11 kedvelés

Még a facés idöben volt ilyen amatur

1 kedvelés

Hát, telefonnal ennyire tellett. :woman_shrugging: De jó rosszak lettek, asszem. :grinning:

15 kedvelés

14 kedvelés

De mond hogy újat használt…:rofl::rofl:

1 kedvelés
3 kedvelés

És tényleg ilyen fejem van közben :smiley:

2 kedvelés


Hát nem is tudom…

18 kedvelés