Vaperz Cloud Hammer of God DNA400c véleménykérés

Azért írtam, hogy lebilincselő vagy nevezzük inkább röghöz kötöttnek? :grin:

1 kedvelés

JA ja de nem volt szívem másik házba költöztetni eredeti Hana modz…azt azért mégse szedem szét… :grin:

2 kedvelés

Fizettél már a Kumuluson kártyával? Nagy nehezen kikombináltam, hogy lesz jó, de nekem valamijé nem hajcsa végre a tranzakciójót. Nem akar ez összejönni.

1 kedvelés

nekem sem sikerült fizetnem még ott kártyával sajnos pedig jó lenne ha tudnák ott is rendelni nem fogadja el nekem sem

Aham. Akkor utalás?

lehet azt kell ha nem fogadja el a kártyás fizetést

Igen csak azzal szoktam,sot az accountban el is van mentve a kartya naluk,ugyhogy a kovetkezo vasarlasnal emlekszik ra az oldal.Lehet valami magyar bankartya,ami nem a szokvanyos europai logok egyikevel van ellatva?Vagy lehet a bankod korlatozza a kartya hasznalatat kulfoldi oldalakra,bar az gyanus.

1 kedvelés

Én utaltam.

1 kedvelés

Eddig mindenhol máshol működött.

én pl sosem utaltam még külföldi számlaszámra nem igazán tudom hogy működik csak a magyar utalást ismerem​:blush::sweat_smile:

1 kedvelés

Én se tudom mi a külföldreutalás különlegessége :laughing:

2 kedvelés

Hat akkor sajnos ki kell utaznod franciaba​:frowning::rofl:Majd segitenek itt nyugi,en kb 15 eve utaltam nemzetkoziben,de szerintem kb csak egy iban es egy bic szamra van szukseged a webshoptol es mar tudod is utalni a bankodtol.

2 kedvelés

Én utaltam a németeknek és a franciáknak is. OTP 1-2 nap alatt ott van, árfolyam is oké volt, alig a közép felett, de már nem emlékszem rá, rosszabb nem volt, mintha kártyáról ment volna. Szóval én abszolút preferálom az eun belül az utalást, ahol eur a pénznem.

1 kedvelés

És az úgy hogy? Meg lehet adni, hogy milyen pénznemben utalom és a bank átváltja?
De a lohadt életbe, 2021-ben nem lehet kártyával vásárolni, met csak? Legalább írná ki, hogy mé nem tudja végrehajtani.
La Petitnél semmi gond nem volt.

Amikor bemegyek a nemzetközi utalás menübe, ott lehet olyat választani, hogy sepa utalás, ami ilyen eus cucc és fixen eurban megy, csak iban és swift kell hozzá, meg a bank neve és címe vagy mi.

3 kedvelés

Kezd az egésztől elmenni a kedvem :frowning_face:

A pontos dátumot nem tudom, de pár hónapja működik az “azonnali” utalás. Elvileg 1 órán belül átmegy az összeg. EU-s vásárlásnál van, hogy én is utalok. Eddig nem volt problémám.

Ehhe. Már külték is 10%-os kupont. Picit visszajött a kedvem :laughing:

2 kedvelés

Nekem meg tegnap ejszaka(biztos mert beszeltunk rola) ujra kuldtek egy homokorat,hogy vegyem mar meg vegre​:rofl::rofl:

4 kedvelés

Szia @Deepfreeze!
Nem tudom mi lehet a gond, én mindíg kártyával fizettem, alapból ki tudtam tudtam választani a lehetőséget.
:no_smoking:Only vaping!