Vaperz Cloud Hammer of God DNA400c véleménykérés

És egy hozzáillő tank.
Hozzám ne vágja valaki :joy:
image

6 kedvelés

Beregisztráltam, kupont nem kaptam, viszont hirtelen minden drágább lett. A poén kedvéért átírtam a címem németre. Visszaolcsúlt. Visszaírtam magyarra, visszadrágult. Pedig meg akartam venni.
Kumulus ignored :frowning_face:

A megoldás: magyar áfa.

Kupont nem kapod, be kell írni a kuponhoz: bienvenue

2 kedvelés

Áhá. A kupont különben már megkaptam kicsit késve :slight_smile:
Ja és rohaggyon meg a ÁFA. Kumulus ignored removed.

1 kedvelés

Jaja ez csak az orszagok kozti ado kulonbseg.Ok kb 3 hete vannak benne a rendszerben,nekem most 61 valamennyi lenne s regi 60 helyett.Minden kinti shop kotelezve lesz elobb utobb.Pl en ebayen arulok,a nemet ebay mar jelezte hogy lepjek be a rendszerbe vagy nem leszek lathato az oldalukon.Igy pl a nemetek mas arakat latnak,a tobbi orszag a szokasosat…Erdekes,hogy csak reszlegesen egy orszag (vagy egy resze az ebaynek ) kerte eddig.

Nekem most majdnem 69-et ír a modra.

Amugy igy hany euro lett neked “magyarositva”?:rofl:

Ejj de szep​:rofl:

1 kedvelés

Rohaggyon meg.

1 kedvelés

Kb egy hétig hagyd benne a kosárban, majd megy az email, hogy kapsz 10 % kedvezményt, csak vegyél már valamit :joy:
Én addig ugykodtem, amíg összes kupon meg akció osszejott es 20 eurót sporoltam :grin:

Tobbszor irtak itt hogy ez mukodik.Egyszer egy jo hetig hagytam a kosarban es semmi,a masodik probanal 3 hetre felejtodott a kosarban mire jott egy emlekezteto email,hogy akarom-e venni,de semmi kupon​:rofl:

1 kedvelés

Pont az imént kaptam egy ugyanilyen levelet :laughing:

2 kedvelés

Érdekes :thinking: nekem 2-szer is küldtek 10 %-os kuponkodot :roll_eyes:

2 kedvelés

Es meg pofatlanul ott van a homokora is​:rofl:

2 kedvelés

Szia Laci! Képes lennél otthon TV elé egy kilós erőművet venni MTL-re? Amúgy csak jót hallani róla, hajrá! Majd egy zseniális képet lőj róla! Kiváncsi lennék rá! Minden viccet félre téve nem tudsz, mellé lőni DNA-s chippel! Ahogy Jani írta ott csak a burok a lutri!

2 kedvelés

Nekem DNA-ba a 30as a kedvenc és persze a 60 as a tc miatt…

1 kedvelés

Szia Jani! Nekem 30-ashoz még nem volt szerencsém de a 40-es már nem adta azt amit a 60-as!

1 kedvelés

Szia!Nem volt siker történet a 40es a 30 valahogy nagyon finom… :heart_eyes:

6 kedvelés

Lebilincselő kis darab! De az a kis gyöngyszem a tetején! Megkoronázza a modot!

1 kedvelés

Köszi!Utcára nem viszem nem szeretem az arany színt…ehez jutottam hozzá…

1 kedvelés