Vaperz Cloud Hammer of God DNA400c véleménykérés

Sziasztok emberek!

Adott ez a dolog:

Vaperz Cloud Hammer of God DNA400c 400W TC

https://www.vaporism.cz/mody-vaperz-cloud/vaperz-cloud-hammer-of-god-dna400c-400w-tc/

Ezzel a nagy böszme moddal kapcsolatban lenne kérdésem.
Ismeri valaki?
Élőben szép? Megbízható?
A DNA lapkának van értelme ízre gyakorolt hatás tekintetében ha én csak wattot állítok mindig és MTL-ezek 14 watton 0,8 ohmos coillal (általában clapton). Más módban nem használom (TC stb)
Desszertes ízeket szívok illetve desszert keverve dohány ízzel.

A másik kiszemeltem a brunhilde mod (SBS?) Tök más de tetszik az is és feleannyi árban.

A harmadik lehetőség
Dovpo Odin, ebből is van DNA és sima is. A sima csak 30ezer.

https://www.vaporism.cz/mody-vaperz-cloud/vaperz-cloud-x-dovpo-odin-dna250c-200w-tc/

Nem most venném. Hosszútávra kellene, szerintem karácsonyra venném magamnak.

De valamiért ez az első, az ISTENKALAPÁCSA nagyon megérintett. :slight_smile:

4 kedvelés

Használati szempontból a Kalapács számodra szerintem teljesen felesleges és kényelmesnek sem látszik. De ha szerelmes vagy belé, akkor nyugodtan vedd meg :laughing:
Akkor inkább a Brunhilde, de ott van valami a tüzelőgombbal asszem. De ezt majd megmondja akinek van.

5 kedvelés

Tüzelő gomb meg tud akadni,mivel mélyítve van (nálam egyszer történt ,újra tüzelsz és kész ),nem gáz.Inkább az aggaszt ,hogy nem mikro kapcsolós hanem mint a távirányítókban,szerintem egy gumilapra van felvéve az érintkező réteg ,ki tudja meddig birja majd…Engem nem aggaszt,egyik legkényelmesebb fogású modom és csak 60€.Egyebbkent odint is tegnap láttam 60€-ert,az azért nem 30000.

3 kedvelés

Nekem egyébként baromira tetszik, egy gunmetal-t el tudnék képzelni a kezemben :laughing:

3 kedvelés

Uhh. Hol lehet 60 euróért venni Odint és Brunhilde SBS-t?

Más:
Van még ilyen “alakú” MOD mint az SBS? Valami más is, ami ilyen “ősi”, “steampunk”, fémes és így az aksi mellett süllyesztettre lehet betekerni a tankot?
Ilyesmim volt anno a Eleaf iStick Pico is bár ott csak egy fél centis aksisapka volt ami ezt a feelinget adta. Meg az nem annyira komoly kinézetű nekem.

1 kedvelés

Az is tetszett,de akartam egy full ss-t,plusz okultam fallout-bol ,hogy erről nem fog semmi lekopni​:rofl:Csak ajánlani tudom így bő 2 hónap után .Pazar anyag használat ,még úgy néz ki mintha most lett volna kicsomagolva ,pedig egész nap zsebben.Sőt sokszor viszem ilyen “ light-os “ pecàkra​:rofl::rofl:

1 kedvelés

Igen, csak a Brunhilde RTA-m is gunmetal, szóval valahogy az úgy lenne jó :slight_smile:

1 kedvelés

Pl itt,60€-ert vettem.Ha beregisztralsz az oldalra kapsz 5€ kupont,amit egyből felhasználhatsz.50€ felett van tehat ingyen lesz a posta,sőt meg egy 5-15€ közötti ajándékot is választhatsz majd(ez változó a kínálatból )

Lehet itt van az odin is,vagy pedig le petit-en.Azért is érdemes regisztrálni ,mert pont rendszer van.Tehat ha mondjuk költesz 60€-ot,kapsz 6€-os kupont a következő vasarlasodhoz.

4 kedvelés

Banyek, ez most övön alul ért engem :hot_face:

1 kedvelés

FFFUU… Ettől a francia nyelvtől szemrákot kapok
a szemrákom meg AIDS-et.

2 kedvelés

Amikor az oldalt linkeltem full angol volt​:rofl:Kapcsold be a Google fordítót a böngésződben a neked tetszőleges nyelvre,jól kezeli​:ok_hand:

1 kedvelés

Szerintem azt vedd ami tetszik.Sbs modok hátránya szerintem ha a tank levegöző nyilása az aksi csőhőz kerül igy útba van.Van állitható 510-el is az jó de ha a tank magasabb vagy alacsonyabb mint az aksi cső nekem nem tetszik.A DNA elektronika jó az,hogy milyen házba van az a gyenge pont…Dicodes nagyon jó a StarPlat elektronika is…Mtl-re azt vedd amit akarsz nem kell nagy erőmű…

7 kedvelés

Ez a Dicodes nekem már árban lelkileg too much. :slight_smile:

1 kedvelés

Ha a kalapácsot vennéd úgy is vennél mellé egy kisebb modot is és úgy már ki is jött a Dani ára :grin:

2 kedvelés

Igen és vant fent a YouTube egy két videó erről oszcilloszkópos mérések.Használat közbe csak azt érzed,hogy finomabb ugyanaz a tank mint máson.

1 kedvelés

66000ft körül van az ára…

1 kedvelés

Csakis otthonra vennék Hammert. Pont otthonra tévézés, filmezés mellé venném.
De mondjuk pénzem úgyse lesz rá szerintem, még nem tudom.
Használtan meg soha nem láttam sehol még.

1 kedvelés

Ez tetszik, ez miez?

1 kedvelés

Ez tetszik még de iszonyú ára van, egy százas.
Viszont über weird dark kinézete van, piszkálja a fantáziám, ilyet se láttam használtan még soha. Vagy hasonlót se…

https://www.vaporism.cz/mody-deathwish-modz/deathwish-modz-leviathan-200w-dna250c/


3 kedvelés

A hammernek az az előnye, hogy nehezen borul fel amikor lerakod az asztalra. A hátránya, ha felborul összetöri az asztalt. :smile:

8 kedvelés