Vaperina - Gandalf Liquid együttműködés!

Sziasztok! :blush:

Mint azt már jól tudjátok mi mindig a Ti, azaz a Vaperina Közösség érdekeit tartjuk szem előtt. És a közösség érdekeinek megfelelően cselekszünk. Hosszú távon gondolkodunk, ezért igyekszünk olyan összefogást létrehozni ami a Közösségnek és a Vaperinának is javára válik. Nemrég tető alá hoztunk egy megállapodást, amit most szeretnék Nektek nagy örömmel bejelenteni! :smiling_face_with_three_hearts: Nem is köntörfalaznék tovább…

Pár nappal ezelőtt kijelző elé ültünk @ButcherHUN -al, azaz Kozival, és egy hosszas beszélgetés keretében sikerült megállapodásra jutnunk. Ennek a megállapodásnak a végeredményeként létrejött egy együttműködés Vaperina és a Gandalf Liquid között!

Ennek az együttműködésnek a lényege, hogy segítjük egymást a fejlődésben és közösen segítjük a Közösséget! :heart:


És természetesen a közelebbi megismerkedés sem maradhatott el. Úgy, ahogy mi megismerhettük a Gandalf Liquid csapatát, most úgy szeretném Nektek bemutatni Őket.

A Gandalf Liquid céget 2021 nyarán indította el Kozi, Lecsó és Gridi. Arra a kérdésemre, hogy milyen célkitűzései vannak ennek a fiatal vállalkozásnak arra Kozi készségesen és lényegre törően válaszolt:

„A célkitűzés egyszerű volt. 2 fő pontot követtünk:

  • Az első számú pont: A legjobb áron, a legjobb minőség megteremtése (legálisan) a vapereknek.
    Sajnos rengeteg ellenpéldát láttunk már, legyen szó a túlárazott termékekről, a szörnyű minőségről, lejárt termékek árusításáról, vagy csak szimplán paraszt hozzáállásról. Természetesen vannak kivételek és nyilván a magyar jogszabályok sem könnyítik meg senki dolgát, de azért van pár webshop, aki elég bicskanyitogató.
  • A második számú pont: A kezdők segítése. Az utóbbi miatt indítottuk el Blogunkat is, itt apránként, lépésről lépésre végigvezetjük Őket az alapokon. Nálatok ez nagyon jól működik, így talán kicsit merítettünk tőletek is az alapelvek lefektetésénél. Nyilván a veteránoknak ez még unalmas kategória, de idővel jönnek majd az ő számukra érdekes cikkek is. Sajnos ugye itt is látni bőven ellenpéldát, rengeteg csoportban bárki bármit mer kérdezni, már megy is a sárdobálás. Sokan elfelejtik, hogy egyszer ők is kezdők voltak.”

Kozi hozzátette: „Egy szó mint száz, lehet, hogy a céljaink sablonszövegnek tűnnek, de mi ezeket komolyan is gondoljuk és ezt az elvet fogjuk követni a jövőben is.” :heart:

A fiúk onnan ismerik egymást, hogy Lecsó és a Gridi sógorok, Kozi viszont máshogy jött a képbe.
Itt fontos megemlíteni, hogy nem csak Vaperek, de kockák is. Még anno a Destiny 1 játékban ismerték meg egymást online, majd jöttek a beszélgetések és kiderült, hogy 10 percre laknak egymástól. Kb. 1 év játék után összehozták az első sörözést. Ahogy Kozi fogalmazott: „onnan pedig már történelem”. :slight_smile:

Azt is megkérdeztem, hogy ki milyen munkáért felel?
Kozi: „Hogy ki miért felel, az pontosan nincs megszabva, de talán Lecsó a jogi felelősünk, Ő intéz mindent a papírokkal, könyvelőkkel, ügyvédekkel. Gridi a mindenesünk, kicsit furikázik a termékekért, kicsit dolgozik online is, kicsit tárgyalgat, de nincs pontos feladatköre. Kozi pedig intézi a kommunikációt, a marketinget és a beszerzést. Szerencsére mivel mindannyian hozzá tudunk szólni a másik munkájához is, így ha bárki nyaralna, vagy csak szimplán nem érne rá, akkor a másik 2 fő át tudja venni az ő feladatait is pár napra. Emellett van még egy tagunk, Farky. Ő a “melós” a csapatban. Ő rakja össze a rendeléseket és kommunikál a futárral, valamint jelenleg a telefonos ügyfélszolgálati részünket is Ő intézi, de ez később majd változni fog. Úgyhogy, ha bárkinek problémája van a csomaggal, akkor Farkyt kell átkozni érte.„ :smiley:

És miután megtudhattam kinek mi a feladata, jöhettek a webshoppal kapcsolatos kérdések. Elsősorban nagyon érdekelt a névválasztás. Ugyanis számomra sehogy sem jött össze a Gandalf név és egy „hegy”. Elnézést a rajongóktól a tudatlanságomért. Nekem nem jött át. S lőn világosság:

Kozi erre is válaszolt: „Imádjuk a Viking kultúrát. A Gandalf pedig már eleve egy bejáratott és jól csengő név, így a híres Viking király, Gandalf Alfgeirsson után választottuk a nevünket. Ezért is van egy kisebb, icon szerű logónk is, mely a GL rúnákból lett összefésülve.”

ezgif-4-4344dca84ba1

A webshopban jelenleg az alapokat találhatjuk meg. A legismertebb aromák mellett (Al Carlo, Big Mouth, Boss Vape, Inawera, Jungle Hit, Solub) PG és VG bázisok és pár kisebb DIY eszköz, mint a fecskendő, üres flakon, vagy matrica csomag.

Kozi elmondta, hogy igyekeztek jó aromákat választani, és még rengeteg új márkát szeretnének behozni. Így arra a kérdésemre, hogy melyiktől várják a húzóerőt, a válasza az, hogy az összestől. Érthető módon nem tudott kiemelni egyet sem, hisz szerinte mindenki más-más márkát kedvel vagy épp gyűlöl. Így teljesen véletlenszerű, hogy melyik napon melyik márka lesz a favorit.

A TPD-hez való viszonyulásukról egy évekkel ezelőtt hallott frappáns agymenéssel válaszolt: Totális Páraellenes Disznóság. És milyen igaz… Viszont hiába nem értenek Ők sem egyet a TPD-vel, teljesen betartják a szabályokat. Ami elengedhetetlen ahhoz, hogy ebben az országban boldogulni tudjanak.

Arra a kérdésemre, hogy mire a legbüszkébbek a webshoppal kapcsolatban Kozitól idézem a választ:
„Az elveinkre és, hogy tartjuk is magunkat hozzá. Nagyon nehéz jelenleg magyarországon legálisan egy ilyen boltot üzemeltetni úgy, hogy közben a vásárlók is boldogan jöjjenek vissza hozzád (vagy, hogy egyáltalán téged válasszanak a külföldi féllegális opciók helyett). Úgy hiszem, hogy sikerült egy olyan felhasználóbarát felületet, kommunikációt és üzletpolitikát behoznunk, ami kiállja ezt a próbát.”

A Gandalf Liquid-ről rendelt termékeket jelenleg csakis magyarországra, de ott még a legeldugottabb sarkakra is szállítanak. Erről a 24H futárszolgálat gondoskodik. Koziék eddigi tapasztalataik nagyon pozitívak velük kapcsolatban és bíznak benne, hogy ez így is marad.


Ők tehát a Gandalf LIquid csapata, a partnereink! Kozi mindenben, ami a Gandalf Liquid-del kapcsolatos a segítségetekre lesz! Fogadjátok Őket szeretettel! :heart: :smiling_face_with_three_hearts:

Ebből az együttműködésből természetesen kijut Nektek is a jóból! Sőt! Nektek lesz a legjobb! Ugyanis a VAPERINA kuponkóddal örökös 8%-os kedvezményt kap a Közösségünk!

Köszönjük Gandalf Liquid! :smiling_face_with_three_hearts:

27 kedvelés

@ButcherHUN várom a longfilleket​:heart:Odaértünk már?Mikor érünk már oda?:joy::joy::joy:
Örülök az 1üttműködésnek és köszönjük az állandó kedvezményt​:kissing_heart:

6 kedvelés

Igyekszünk :wink::grinning::grinning:

7 kedvelés

Szia @ButcherHUN !

Journey, Vampire vape, T-juice lesz a kínálatban? És ha igen, mikor?

5 kedvelés

Szia! Igen, mindegyiket igyekszünk megoldani, de jelenleg a Vampire elég gázos

7 kedvelés

Egy kicsit bővebben, ha lehet, honnan veszem azt a kódot, és hogyan váltom be?
Ugyanis lehetséges, hogy a következő rendelésemet náluk eszközlöm. Ingyenes szállítás van -e, és hány ezer forintnál kezdődik? Az aromáik árai elég barátságosak, engem csak a gyümölcs és süti nélküli dohányos dolgok érdekelnek. Szeretném kipróbálni az Inavera aromákat. Esetleg Solub van még náluk olyan, ami engem érdekelhet. (Se Journey, se TPA, se Azhad’s na ezekért továbbra is a vape 42-re kell felmennem.)

Az oldalukon a legtetején oda van írva:20000 forint felett ingyenes a szállítás.
Ha bepakolsz a kosarba és fizetni szeretnél,akkor be lehet írni a kuponkódot./VAPERINA/
Ők sem árulhatnak mindenféle aromákat :blush:

2 kedvelés

https://gandalfliquid.hu/inawera-desert-ship-dohany-aroma-10ml
https://gandalfliquid.hu/inawera-ry4-vanilias-aroma-10ml
https://gandalfliquid.hu/inawera-tobacco-us-red-aroma-10ml
az első mindíg van bekeverve 5 százalékon :blush:

8 kedvelés

Nekem mèg nagy kedvencem az 555 Gold is. :wink:

4 kedvelés

ez is jó
https://gandalfliquid.hu/inawera-gentleman-mogyoros-dohany-izu-aroma-10ml

7 kedvelés

Illatra finom,de még nem kevertem ,itt az idő:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Bár nem teljesen ide tartozik, csak egy kérdés. Írtad, hogy 5%on keverve. Ez ajánlás vagy tapasztalat?!
Vettem annó egy Gusto aromát (bár egy régebbi postban épp azt olvastam - talán Kinga írta, hogy attól jobb, ha tartózkodik az ember).
Egy darabig állt, másfél hete bekevertem, még érik. Az illata még egész elviselhetőnek tűnik nekem. Erről lenne szó:

Kérdésem csak annyi, hogy itt 7-9% a javallat. Természetesen a magasabb % irányába kevertem. Akkor jobb ha hígítok?!
Annál az inaweránál hogyhogy csak 5%?!

2 kedvelés

Létezik, hogy az sokkal erőteljesebb aroma?
Mert látom, hogy a gandalfon is 3-5 a javasolt.

5 kedvelés

Journey 2%

5 kedvelés

Bizony :blush:gyártói ajánlás 4-5% 50-50 alappal,és olyan íze van hogy csak na. Mondhatnám kedvencnek is .
Baráti áron van és igen ez valós,jobb mint az általad mutatott aroma.

2 kedvelés

Csak mert RY4 van inawera még keveretlen és érkezőben a journey is.
Csak furcsáltam miért ilyen magas % az ajánlás ennél a gustonál…

Mert tudtommal nem ez élelmiszer aroma, ízesítéstől függetlenül, ugyanúgy készül mint egy Dr. Oetker. De azóta változtathattak rajta, nincs kizarva. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A hivatalos gyártónál élelmiszeripari aroma.1-2-3 %-ot is írnak egyik-másik aromából :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Most már el kell szívni :joy:

Sütibe jó lesz. :yum: Amúgy nem tudom, én ezt nem ajánlanám vapelésre. De talán jó lesz. :slightly_smiling_face: