Vaperbetegségek 3. rész - Fémallergia

Kiegészítettem egy ilyennel:

Utána fogok járni. :heart:

Úgyhogy ezt most bebuktam. :thinking::confused:

2 kedvelés

Ez nagy megkönnyebbülés​:kissing_heart:

1 kedvelés

Dehogy buktad be​:heart:Elvileg autómatás kávét sem lehetne inni​:cry:

1 kedvelés

Írtam erről messengert​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Sziasztok ezt átírtam. Mivel sehol nem említenek többet illetve valószínű ezek a leggyakoribbak. Szóval ez a mondat mostantól így hangzik. :arrow_down:

4 kedvelés

Ha megengedsz egy megjegyzést: dohányoznod sem szabadna, a doboz cigivel kb 1-15µg közötti nikkelmennyiséget lapátolsz a szervezetedbe…

3 kedvelés

Az ételek többsége 200-1000-ig vannak​:wink:
Élnem sem szabadna.

1 kedvelés

Pár hónapja ültettek be fogimplantátumot, újabban amikor vapelek, kis zsiborgást érzek a beültetés környékén. Nem vészes, hamar elmúlik, csak zavar, nem akarom kockázatni, hogy begyulladjon, vagy elveszítsem, ahhoz kicsit drága mulatság. Az is felvetődött bennem, hogy az Ni80 huzal okozhatja, vagy allergiás vagyok rá, vagy amiatt van, hogy az implant alapanyaga titán, ami a nikkellel rokon fém, és a szájba kerülő gőz okozhatja ezt reakciót.
Egyelőre bizonytalan vagyok, hogy így merjek-e egyáltalán vapelni, ti mit mondtok?

2 kedvelés

Szerintem tégy próbát a kanthallal. :thinking:

1 kedvelés

Tényleg Kinga! Arról van infód (vagy esetleg átsiklottam felette?), hogy mennyi fém kerül be vapeléskor a szervezetbe? Ez most egy picit aggaszt.

2 kedvelés

Sajnos ezt nem tudom megmondani. Amennyit én tudok, hogy mivel keveredik a gőzzel, plusz hűl is így nem túl sok. De ami potenciálisan érzékeny lehet az első sorban az orr és száj környéke illetve gége. No meg a fogíny. Ígérem utána nézek ennek is, hátha azóta több infó is megjelent.

6 kedvelés

Spanyol oldal. Szállítás 3500.-huf
Rendelek tőlük aztán meglátjuk.

1 kedvelés

Ha a Zivipf.de oldalról rendelnél standard szállítással,olyan 3200 forint lenne a 10 méter.

Jó minőségű huzalokat lehet ott venni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszi a segítséget. Meg is jött tőlük egy hét alatt. Most tekerem.

2 kedvelés

Örülök ha tudtam segíteni.Bízom benne,hogy a huzal használatával megoldódik a problémád.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés