Vaperbetegségek 1. rész - Az ízvakság

Szia Kinga !Nagyon érdekes a helyzetem,de most van időm is jobban leírni .A probléma szerintem velem van és kizárólag a dvarw esetében .Próbáltam kanthal,nikkel és ss dróttal és az eredmény ugyanaz.Minden esetben nagy kedvencek le petit bond,element 555 és Ladybug Chicana az áldozatok .Ezek minden esetben ízesített dohány aromák, csonthéjasok mindben esetleg még vanília vagy karamell .Egész biztos hogy nem a koksz,új tekerés ,néha már egy harmad tank után nem érzem .Múltkor félreraktam hogy hétvégi peca után átrendezem a tekerést ,hétfőn előkaptam és adta újra szépen úgy hogy semmit nem csináltam vele…
A triókkal ez nincs,akár 2-3 napig is szívhatom ugyanezeket,este mondjuk gyümölccsel kombinálva de na!
Alap dohányizt szívok most a dvarwból,ugyanazt reggeltől-estig kedd reggel óta és az íz ugyanolyan,nem értem …
A tekerésem kettes magon van,most 1.6-os afc talán 1.2-2-szer 1.2-esig vegigzongoráztam már de mindig ugyanaz,max fél tank és jóccakát.Egy dolgot nem próbáltam meg 2.5-és mag de nem hiszem jobb lesz.Plusz még a gyümisre fogok rápróbálni hogy milyen lehet.
Mint ahogy kezdtem is szerintem velem van a baj,de ettől még nagyon szeretem a dvarw-ot,sőt szerzek még párját is,nagyrészt úgyis a dohány íz az irányvonalam.