Vapefly Siegfried Mesh RTA Tank

Sziasztok!

Gondoltam írok pár sort a Vapefly Siegfried Mesh RTA Tankról, ami persze saját véleményem, és tapasztalatom. A tank 7 ml-es kapacitású, és 69 mm magas x 25,2 mm átmérőjű.

Megfolyást soha nem tapasztaltam, még akkor sem ha nem volt használva több napig, vagy amikor fejre állítottam Mesh Lap cserénél, csak esetleg minimális gyöngyöződés a levegő lyukaknál, a levegő szabályzásról 2x8 lyuk gondoskodik, én teljesen kinyitva használom.

Egy olyan tankról van szó ami végtelenül egyszerű használni, nem érzékeny arra, hogy hogyan vágod a vattát, csak egyenesen levágod, a vágásnál kicsit megigazítod és kész.

A liquid két oldalról folyik be a vatta alatt lévő két medencébe, és innen szívja fel a vatta,

nem tapasztaltam Dry Hitet még akkor sem amikor már nem volt a tankba folyadék, hisz elég sok tartalék van a medencékben, és a vattában.

Több fajta Mesh Lapot kipróbáltam:
Vandy Vape Mesh Wire SS316L 200mesh ( méretre kell vágni )

VandyVape Mesh Coil Kanthal A1 0,2 Ohm

Wotofo Mesh PROFILE Mesh Coil Kanthal A1 0,18 Ohm

Vapefly Siegfried M1 Meshed Wire Ni80 0.2 Ohm

Vapefly Siegfried M4 Grid Meshed Wire KA1 0.18 Ohm

Vapefly Siegfried M2 Meshed Wire KA1 0.2 Ohm

nekem leginkább a Vapefly Siegfried M1 Meshed Wire Ni80 0.2 Ohm lap volt megfelelő, a többihez képest ez dinamikusabb szerintem.
Íz visszaadás szerintem nagyon jó, nemrég használtam Zeus Mesh tankot, Smok TFV18 Mesh Tankot, de a Siegfried magasan jobb.
Teljesítmény: Általában 40-55Watt között használom, nem szeretem a meleg gőzt, de a 40Watt az kell neki mert nem jönnek az ízek, 55Watt felett kezd langyosodni, és 80Watt a plafon, tovább nem mentem, mert mint mindennek, van alsó, és felső határa, de mások is kb. ebben a teljesítményben használják:

Vatta amit próbáltam:
Vapefly Firebolt M Cotton

Wotofo Xfier Cotton

Egyikkel sem volt problémám, és nem tudnám megmondani melyik a jobb, jól szívják a liquidet, nem tapasztaltam olyat, hogy megrogy a vatta, és jön a Dry Hit.
De ha ízeket próbálok, akkor vatta csere, Mesh Lap csere, tank mosás, mert hamis képet kapsz.

Lehet Single Coil-ra is építeni, de én ezt nem csináltam, mert én jobban szeretem a Mesh-t, de itt egy videó a vállalkozó kedvűeknek:

Körülbelül ennyi, ha esetleg lenne kérdésed, mert kimaradt valami, akkor kérdez, és ha tudok segítek.

További szép napot :wave:, és kellemes gőzölgést :dash:

6 kedvelés