Vapefly Lindwurm RTA

A csomagba ez van előre beépített tekercs 26ga (KA1) x3 + 38ga (KA1) Ø3 mm, 0,3 Ω

Értem…hát nem én fogom megfejteni, a dl pályafutásom kb 1 napig tartott, nik nélkül is köhögtem tőle.

Meg én már a langyi gőztől is rosszul vagyok.

1 kedvelés

Ezt ettől jobban sztem már nem lehet megfejteni, ennyire képes kb…

Hát, ahogy előttem már böcsebbek is megírták, a tanulópénzt mindenki megfizeti…én is vettem annyi szar kazánt, hogy inkább be sem vallom. :sweat_smile:

Hát az eddigi költésem kb, 5 havi, a levekkel együtt most tart kb, a 330EZ-nél legkevesebb, ennyi tuti! és felszoktam tenni a kérdést minek ez nekem hisz költhetném másra is? van annyi baj vele hogy sok. szeret az ember kipróbálni dolgokat, új ízt, új kazánt és hát igen, ez is benne van.

Bárcsak annyi lenne :smiling_face:de igen mindenki próbálkozik megtalálni a tutit :grin:

2 kedvelés

Én nem vicceltem! nekem annyi! sőt ha itthon vettem volna a hardvereket akkor bele lehet gondolni mennyi…

2 kedvelés

Én azt sem tudom miről írogattok itt :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Tudom hogy nem vigasz a helyzetedre de nagyon sokan voltunk-vagyunk így :wink:

2 kedvelés

Majd lecseng ez idővel nálam, mindég van vmi hobbim… az egész életem ilyesmikből áll, a pénzköltésből hol erre hol arra.

Max 6mm széles a belső kémény és elég alacsonyról tömöríti . Szerintem ezérttnem is lehetséges mtl re befogni .

image

2 kedvelés

Én,csak a napi betevőimre nézek itt ami a polcon van se merem összeadni mennyibe került :joy:
Lapoztam,élvezem és ennyi :smiling_face:
Inkább erre mint másra :smiling_face:

3 kedvelés

Erről beszélek pontosan! tik akik régóta benne vagytok, szval hozzátok én hol vagyok kiadásba? és az enyém se kevés. (pár napja adtam épp össze hozzáteszem félve! hogy úr isten mennyinél tartok!? és eléggé meglepődtem, no hát ez van).

2 kedvelés

Az nem számít mennyibe van ,az a lényeg neked okozzon örömet !

Képzeld el ha analógot szívnál kb napi egy dobozzal hol tartanál?
Már sokkal szebb az a szám amit írtál…:wink:

2 kedvelés

De gondold el ,ezt az összeget pikk-pakk elköltötted régen cigarettára :wink:
De amit vettél az megmarad,nem elfricskázod ! :smiling_face:

1 kedvelés

Néha pedig ha ad el belőle egy “pici” jön is vissza. :slightly_smiling_face:

Amúgy teljesen így igaz! anélkül semmilyen.

Jó multkoraban javasoltam néz be a bazárba . Kayfun klónt nem bánnad meg vagy Mechlyfe XRP mtl és dl is

Emlékszek ja, majd vmikor soron lesz lehet az is, de már meg ezen túl kéne adnom.