Vapefly alberich

Sziasztok
Van valakinek tapasztalata ezzel a kazánnal?
Gyümölcsös ízekhez kellene, és közepesen szűk mtl-re (1.2 air pineket szoktam használni)
Mennyire könnyű megépíteni, milyen erős ízeket ad, folyik-e, stb.

2 kedvelés

Én innen vettem egyet még januárban, “jó lesz valamire” címszóval.
Keveset szórakoztam eddig vele.

Gyümölcsös lötyit egyszer próbáltam csak benne, az elég gyengusz volt, de lehet hogy én csináltam valamit szarul. Habár az internet népe szerint sem nagyon muzsikál jól azokkal, ezért nem is kísérleteztem azon a vonalon tovább.
Most pont be van üzemelve (mert összeszorulta magát a Pioneer, hagyjuk :sweat_smile:), a vaníliás Steam Train-nel nincs gond. Elotte valami pisztáciás akármi volt benne, az sem volt rossz nekem.

Amúgy építeni nem nehéz, max péklapát kezekkel lehetnének gondok. Eddig nekem egyszer sem folyt.
Amire esetleg figyelni érdemes, az az, hogy a léellátás megoldás miatt a láncban slukkolást hanyagolni kell, mert nem nehéz szárazat szívni, ha bebambul az ember. Vagy hígabbat kell keverni, de így is 50/50 körül vagyok, nincs kedvem azzal variálni. :grinning:

Kicsi pénzért, játszósnak jó. :slight_smile:

3 kedvelés

Köszi :blush:
Főként gyümölcsöshöz kellene úgyhogy akkor inkább hanyagolom.
Neked gyümisre melyik vált be?

1 kedvelés

Azok nálam valahogy mindig valamelyik podban kötnek ki egyelőre.
Valószínűleg azért, mert azokat szívom kevesebbet, leginkább akkor, amikor már összeragad a szám az egyéb édes cuccaimtól. :grinning:
De majd egyszer rakok a Pioneerbe, ha majd nem leszek rá berágva és szétimádkoztam. :laughing:

1 kedvelés