Vape shop Miskolc

Sziasztok,tud valaki Miskolcon vape shopot?Ha van merre melyik utcán lehet?Köszi előre is a segítséget.:wink::slightly_smiling_face:Azért érdeklődök mert ma megyek Miskolcra egy pár napra aztán ha van ilyen lehetőség be mennék oda mert ugye itt Nyíregyen ahol lakom nem nagyon van ilyen shop féle.

1 kedvelés

Szia!

Metropol Üzletház, Cloud Vapor. De nem tudom, nyitva vannak-e.

3 kedvelés

köszi szépen gondoltam erre a shopra ugye néztem én a facen hogy van ez csak nem tudom működik e még a shop vagy sem.Elvileg 09:00 nyitnak ha jól néztem​:wink::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ne haragudj, sajnos nem tudok pontosabb infót adni, mert én magam nem járok hozzájuk. A baráti körben van, aki be-beszaladt az üzletbe, illetve az ifjabb nemzedék emlegeti őket időnként.

1 kedvelés

Ja, a második fele kimaradt: Széchenyi utca (Sétáló, Forint), a volt Centrum áruházzal (Skála) szemben. A Szinva Park és a Bató ház között találod a Metropolt a villamos sínek mentén haladva.

3 kedvelés

Szia!
Hétköznap 17:30ig vannak nyitva. Szombaton pedig 13:00ig.
Nem tudom mennyire lehet fontos de csak készpénzzel lehet fizetni, vagy banki átutalással. Sajnos kártya termináljuk nincs.

3 kedvelés

Szia Ádám!
Köszi, ezt jó tudni!

1 kedvelés

Ez Miskolc… Ide a törvény is csak benéz és továbbmegy… :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neeem!
Fogalmam sincs róla, hogyan működnek. De utánakérdezek… Mert már engem is érdekel. :grinning:

3 kedvelés

köszi a segítséget amit akartam volna pori lett volna de nállunk nincsen olyan pori ami kellene de lehet szombaton be nézek mik is vannak podok terén​:wink::grinning:mi a felhozatal.

2 kedvelés

A terminál csak elektronikus navos pénztárgép mellé kötelező!(Hozzánk is sokszor jönnek hőzöngve, pedig ez fél info!)

3 kedvelés

Köszi, ez kimaradt nekem is.

2 kedvelés

folytatva ezt a Miskolci vape shopot tegnap óta itt vagyok Miskolcon tán lehet ma tényleg be nézek megnézem az mtl rta tankokat tán csak van valami jo az én számomra is ott​:wink::grinning: meg vagy 2db snv nézek majd a mai nap folyamán​:slightly_smiling_face:ha kell esetleg valami onnan bár kinek szóljon nyugodtan meg veszem aztán elküldöm​:+1::wink:

7 kedvelés

Kíváncsi vagyok a véleményedre, a Kölykök feltűnnek ott időnként. :wink: A teszt eredményt összehasonlítom. :rofl:

4 kedvelés

szét nézek először is igaz nem várok csodát de hátha vannak ott jó cuccok is.:wink::grinning:na nem azért de van minden otthol nekem de csak kell a pénzt költeni is,meg már ha itt vagyok ugye be nézek még ha csak egy vagy két felöntős aromát veszem már akkor is meg nyugszom​:rofl::grinning:

6 kedvelés

Jegyzetelj mint próbavásárló! Aztán csinálunk egy “shopkukker topikot”, és jól kidumáljuk! :rofl: :wink: :heart_eyes:

5 kedvelés

csinálok én még videót is ha kell bent a shopban mik is vannak​:rofl::grinning:de a legnagyobbik gond most pont az,hogy otthol hagytuk a c kábelt a gtx one géphez így az asszonynak le is merült a gépe szereznem kell egy c kábelt is hátha van ott az is.

3 kedvelés

Na b@sszus meg, minden van nálam, csak az nincs. Ha a shopban nem találtok, ott a MediaMarkt a SzinvaParkban…

3 kedvelés

igaz valahol csak veszek vagy egy telefonosnál nézek annyi addig ott a wenax oda adtam azt neki​:grinning:

4 kedvelés

videot nem csináltam mert olyan kicsi volt a bolt,hogy kint áltak vagy 6 még nem akartam fel tartani őket​:rofl::grinning: de 4 dolgot vettem 2 snv egy kicsi üres flaskát meg egy mtl rta is vettem.


nem ismerem nagyon a tankot de hátha jó lesz ki tapasztaljuk majd.Egyébként nem rossz kis vape shop ez vannak monkey felöntős snv is sok féle fajta van nagyon van azért választék,c kábelt meg a bükkben vettem a kínaiba fent nem is volt drága​:wink::grinning:

7 kedvelés