Vape shop Miskolc

Sziasztok,tud valaki Miskolcon vape shopot?Ha van merre melyik utcán lehet?Köszi előre is a segítséget.:wink::slightly_smiling_face:Azért érdeklődök mert ma megyek Miskolcra egy pár napra aztán ha van ilyen lehetőség be mennék oda mert ugye itt Nyíregyen ahol lakom nem nagyon van ilyen shop féle.

1 kedvelés

Szia!

Metropol Üzletház, Cloud Vapor. De nem tudom, nyitva vannak-e.

1 kedvelés

köszi szépen gondoltam erre a shopra ugye néztem én a facen hogy van ez csak nem tudom működik e még a shop vagy sem.Elvileg 09:00 nyitnak ha jól néztem​:wink::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ne haragudj, sajnos nem tudok pontosabb infót adni, mert én magam nem járok hozzájuk. A baráti körben van, aki be-beszaladt az üzletbe, illetve az ifjabb nemzedék emlegeti őket időnként.

Ja, a második fele kimaradt: Széchenyi utca (Sétáló, Forint), a volt Centrum áruházzal (Skála) szemben. A Szinva Park és a Bató ház között találod a Metropolt a villamos sínek mentén haladva.

Szia!
Hétköznap 17:30ig vannak nyitva. Szombaton pedig 13:00ig.
Nem tudom mennyire lehet fontos de csak készpénzzel lehet fizetni, vagy banki átutalással. Sajnos kártya termináljuk nincs.

1 kedvelés

Szia Ádám!
Köszi, ezt jó tudni!

Azért kíváncsi lennék hogy milyen fő tevékenységi köre van eme cégnek ( TEÁOR kód ) ,ami által nem kötelezik őket bankkártya terminálra jan. 1-től.

1 kedvelés

Ez Miskolc… Ide a törvény is csak benéz és továbbmegy… :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neeem!
Fogalmam sincs róla, hogyan működnek. De utánakérdezek… Mert már engem is érdekel. :grinning:

Ez sajnos itt is jellemző. Nálunk is rengeteg helyen még nem kötötték be (élelmiszer boltokba). Szerintem van valamennyi türelmi idő. :thinking: De egyébként elég bosszantó.

1 kedvelés

köszi a segítséget amit akartam volna pori lett volna de nállunk nincsen olyan pori ami kellene de lehet szombaton be nézek mik is vannak podok terén​:wink::grinning:mi a felhozatal.

1 kedvelés

A terminál csak elektronikus navos pénztárgép mellé kötelező!(Hozzánk is sokszor jönnek hőzöngve, pedig ez fél info!)

1 kedvelés

Köszi, ez kimaradt nekem is.